+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Externí 500GB a 1TB disky

Klíčová slova:

E-mail: desetinfodomen@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. z??? 2010

Popis: Externí pevné USB disky jsou ideální volbou pro ty, kteří potřebují více diskového prostoru nebo potřebují často přenášet data mezi několika počítači. Na výběr je z disků s kapacitou od 64GB až po externí disky s kapacitou 1TB, 2TB nebo více.

Web: www.oexternichdiscich.info

Další související informace

Reklamní předměty

Reklamní předměty,kalendáře,diáře,novoročenky,PF – Hrnek, tričko, kalendář,diář nebo třeba elegantní psací pero s potiskem jsou skvělým dárkem pro zaměstnance, ale i významné obchodní partnery každé firmy. Nabízíme Vám velké množství reklamních předmětů, které si můžete nechat potisknout Vámi vybraným obrázkem.

piXmedia.cz - Tvorba www

tvorba www stránek,eshop, projekty na míru – Vytváříme profesionální internetové prezentace,internetové obchody,projekty na míru,grafické návrhy a mnohé další za velmi nízké ceny. Vytváříme profesionální internetové prezentace,internetové obchody,projekty na míru,grafické návrhy a mnohé další za velmi nízké ceny.

Penzion Welya, zážitok

ubytovanie, reštaurácia, termálne kúpalisko, – Penzión a reštaurácia, kaviareň, sa nachádza centre mesta. V období okolo roku 1770 tu bol hostinec s ubytovaním a stanica kde prepriahali poštové dostavníky. Nádvorie ladené v mediteránnom duchu. Termálne kúpalisko vzdialené len cca 500m

Načítání trvalo 1.0649 sekund.