+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Facebook marketing

Klíčová slova: Správa stránek na facebooku, správa profilů

E-mail: info@facebook-poradce.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2013

Popis: Správa a poradenství facebook stránek organizací, firemních profilů na facebooku a profilů pro města a obce. Konzultujeme a řešíme pro klienty dlouhodobý marketing na sociálních sítích, budujeme vztahy s klienty a pomáháme propagaci a šíření informací tímto moderním a populárním komunikačním kanálem.

Web: www.facebook-poradce.cz

Další související informace

Facility management - TES

facility management, správa budov – Od svého vzniku se věnujeme dvěma klíčovým oblastem, kterými jsou realizace staveb a technická správa budov, nemovitostí – Facility Management. Od svého vzniku se věnujeme dvěma klíčovým oblastem, kterými jsou realizace staveb a technická správa budov, nemovitostí – Facility Management.

Webové stránky levně

webdesign, seo, www, tvorba stránek, správa webu – Ne vždy kvalitní zboží vždy musí být drahé. Naším klientům se snažíme nabízet to nejlepší za co nejpřijatelnější ceny. Vždy jsme otevření diskusi a vytvořit pro Vás můžeme www stránky, provést jejich optimalizaci SEO nebo vytvořené stránky pravidelně aktualizovat.

inzenyring

sprava budov, realizace staveb, projekce, facilit – Inženýrská činnost při přípravě a realizaci pozemních a dopravních staveb,organizace výběrových řízení, technický dozor investora, poradenská činnost, správa budov a optimalizaci nákladů na provoz,reporting.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.