+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FAVERAD

Klíčová slova: faverad, počítač, oprava, telefon, satelit, TV

E-mail: franta.veris@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2010

Popis: Provádíme stavby a opravy počítačů přímo u zákazníka doma, opravy mobilních telefonů (Hardware i Sofrware), výstavby webových prezentací, satelitní a anténní rozvody a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte více.

Web: www.faverad.cz/

Další související informace

ESP Eurosat

Počítač, Notebook, PC, Satelit – Európsky satelitný a počítačový portál. Recenzie, testy, návody, denne čerstvé informácie, internet, satelitná vysielanie, pozemné vysielanie, prijímače, monitory, tlačiarne, skenery, klávesnice.......

Zábavné myši k PC

myš, myš k počítači, notebook, počítač – Automyši.cz je e-shop nabízející kvalitní myši k Vašemu počítači či notebooku, které vypadají jako známé modely automobilů. Nabízíme různé druhy myší za zajímavou cenu, rychlé dodání a alternativní možnosti platby.

ViKa servis s.r.o.

servis, počítač, PC, zdarma, monitor, oprava, hned – Kvalitní a rychlý NON-STOP počítačový servis (servis počítačů). Mezi tyto služby patří nejen opravy počítačů (servis PC), servis notebooků, drobný servis tiskáren a záchrana a obnova dat, ale i správa počítačových sítí a drobný prodej PC vybavení, grafické návrhy a tvorba www stránek.

Načítání trvalo 0.0668 sekund.