+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FAVERAD

Klíčová slova: faverad, počítač, oprava, telefon, satelit, TV

E-mail: franta.veris@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. b?ezna 2010

Popis: Provádíme stavby a opravy počítačů přímo u zákazníka doma, opravy mobilních telefonů (Hardware i Sofrware), výstavby webových prezentací, satelitní a anténní rozvody a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde se dozvíte více.

Web: www.faverad.cz/

Další související informace

Počítače na míru

pc, počítač, levně, domácí síť, domácí pc, výkonné – Stavba PC na míru dle požadavků zákazníka(hry, kancelář apod.), údržba-reinstalace, čištění a urychlení systému, upgrade apod., domácí sítě. Nejlevnější PC již za 5500,-Kč. Lokalita Mladá Boleslav...

Ventimport

PC, počítač, notebook, lcd, tiskárna, dvd. – Ventimport je internetový obchod s výpočetní a kancelářskou technikou, spotřebním materiálem, příslušenstvím a spotřební elektronikou. Naleznete zde komplexní nabídku výpočetní techniky. Nabízí splátkový prodej a servisní služby.

MobilDroid

smartphone, telefón, zariadenie, new, HDR, GPS – Zaujíma Vás svet mobilných telefónov? V tom prípade ste tu správne! Táto stránke je totiž zameraná výhradne na mobilné telefóny a dianie vo svete mobilných telefónov. Nájdete tu množstvo podrobných recenzií o rôznych mobilných telefónoch, príslušenstva k ním, informácie o aktualizáciach softwaru, taktiež tu nájdete rôzne aplikácie či hry pre všetky mobilné operačné systémy na stiahnutie. Okrem toho Vám stránka mobildroid.eu ponúka možnosť tu nájsť rôzne užitočné rady. Verím, že Vás stránka zaujme a stanete sa jej pravidelnými návštevníkmi.

Načítání trvalo 0.0831 sekund.