+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Filezilla zdarma

Klíčová slova: filezilla, filezilla zdarma

E-mail: pocitace@ufonek.eu

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2012

Popis: Filezilla je oblíbený volně dostupný FTP klient, který je volně dostupný pro Windows, Linux a Mac OS X. Velkou výhodou tohoto programu je snadné použití, častá aktualizace a podpora přenosů FTP, SFTP a FTPS.

Web: filezillazdarma.webnode.cz

Další související informace

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

Software pro advokátní a právní kancelář

advokátní kancelář, advokátní kanceláře, – Systém pro advokátní kanceláře. Správa dokumentů a kauz pro advokátní praxi. Software pro advokátní kancelář Acta Safe. Bezpapírová advokátní kancelář - systém pro ukládání dokumentům ke kauzám, hlídání termínů, upozornění do MS Outlook. Generování faktur podle číselné řady z knihy vydaných faktur. Informační systém pro právní a advokátní kanceláře Acta Safe, který eviduje kauzy jako zakázky. Ke kauze je možné nominovat pracovní / projektový tým a prostřednictvím systému pro správu dokumentů v advokátní kanceláři pracovní tým řídit. Acta Safe - Software pro advokátní kanceláře, správa dokumentů a kauz pro právní kancelář. Správa kauz, hlídání termínů a automatické generování faktur (kniha vydaných faktur). Dokumenty on-line okamžitě, kdykoliv po ruce.

Načítání trvalo 0.0521 sekund.