+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Financování IT

Klíčová slova: financování IT, leasing IT, financování techniky

E-mail: poradce@financovani-it.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2012

Popis: Financování IT - specialista na na financování IT techniky, softwaru a kancelářské techniky. Umíme profinancovat i komodity jako jsou audiovizuální technika, lékařské přístroje, kosmetické přístroje, gastro vybavení a geodetické přístroje.

Web: www.financovani-it.cz

Další související informace

Auriga Systems

ict, it, sítě, bezpečnost, hardware, software – Poskytovatel profesionálních služeb z oboru informačních a komunikačních technologií. Efektivní, bezpečná a levná ICT řešení na míru. Software, hardware, bezpečnost dat. V našem eShopu nakoupíte vše od Adobe po ZyXEL.

ICT manažer

IT zprávy, podnikové IT, cloud computing, software – Zpravodajský web ICT manažer nezávisle informuje o trendech a novinkách v podnikovém IT. Přináší aktuální zprávy (hardware, software, mobilita, cloud, internet, služby, bezpečnost a další), analýzy, studie od renomovaných agentur i know-how a zkušeností od business odborníků. Kromě technologické stránky se věnuje i analýzám situace na trhu a ekonomickým otázkám spojeným s provozem moderní IT infrastruktury.

Entry Level Jobs Europe

pozície, študent, absolvent, banking, IT, jobs – Ak nehladáš brigádu ale profesionálnu kariéru si na správnom mieste. Entrylevel.eu je prvým pracovným portálom pre študentov a absolventov na Slovensku a Česku s potenciálom a celoeurópskym charakterom.

Načítání trvalo 0.0698 sekund.