+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Financování IT

Klíčová slova: financování IT, leasing IT, financování techniky

E-mail: poradce@financovani-it.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2012

Popis: Financování IT - specialista na na financování IT techniky, softwaru a kancelářské techniky. Umíme profinancovat i komodity jako jsou audiovizuální technika, lékařské přístroje, kosmetické přístroje, gastro vybavení a geodetické přístroje.

Web: www.financovani-it.cz

Další související informace

IT trička

Oblečení, vánoce, IT, geek, počítač, games – Jsme partička IT nadšenců a víme co znamená zkratka IT. Umíme pracovat v linuxu a hrdě to přiznáváme. Na GeekWorldu si můžeš vybrat IT trička, které řeknou, kdo doopravdy jsi a za které se nebudeš stydět. IT tričko je skvělý vánoční dárek pro počítačové šílence. Nejsme divný, jsme IT!

Správa sítí a IT

správa sítí, správa IT, správa, počítačové sítě, – Kompletní správa počítačových sítí, serverů i pracovních stanic včetně veškerého příslušenství. Externí správu realizujeme dle Vašich potřeb a požadavků buď na základě smluvní spolupráce nebo formou jednorázových zásahů u klienta. Rovněž poskytujeme podporu jednotlivých IS/IT projektů (IS = Informační systém, IT = Informační technologie), jako např. stěhování, založení nové pobočky firmy, nákup nových PC a podobně.

Načítání trvalo -96.61 sekund.