+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Financování IT

Klíčová slova: financování IT, leasing IT, financování techniky

E-mail: poradce@financovani-it.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ledna 2012

Popis: Financování IT - specialista na na financování IT techniky, softwaru a kancelářské techniky. Umíme profinancovat i komodity jako jsou audiovizuální technika, lékařské přístroje, kosmetické přístroje, gastro vybavení a geodetické přístroje.

Web: www.financovani-it.cz

Další související informace

Freebit

free, bit, it, hard, ware, soft – Web je nový a najdete na něm novinky ze světa hard a software. Stránky obsahují zajímavé forum. Web je prezentace mé osoby. Těšíme se na kvalitní návštěvníky. S pozdravem Martin Kohout www.freebit.cz

Optimalizace IT

Optimalizace, Optimalizace IT, IT – Nový komunitní web, který přináší užitečné a zajímavé informace z oblasti jak optimalizovat rozsáhlé (Optimalizované IT dokáže ušetřit nemalé náklady spojené s jeho provozem) či malé IT (i v prostředí s několika počítači lze uspořit díky optimalizaci).

ICT manažer

IT zprávy, podnikové IT, cloud computing, software – Zpravodajský web ICT manažer nezávisle informuje o trendech a novinkách v podnikovém IT. Přináší aktuální zprávy (hardware, software, mobilita, cloud, internet, služby, bezpečnost a další), analýzy, studie od renomovaných agentur i know-how a zkušeností od business odborníků. Kromě technologické stránky se věnuje i analýzám situace na trhu a ekonomickým otázkám spojeným s provozem moderní IT infrastruktury.

Načítání trvalo 0.1064 sekund.