+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fiskálne pokladničné tlač

Klíčová slova: fiskálny modul, fiskálna tlačiareň, pokladna

E-mail: obchod@axis.sk

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2011

Popis: Výrobca a predajca fiskálnych pokladničných tlačiarní AXIS POS X4. Počítačové pokladničné systémy inteligentné registračné pokladne s fiskálnou tlačiarňou. Široká podpora pokladničných softvérov. Registračné pokladne.

Web: www.axis.sk

Další související informace

Platební terminál

platebni terminal, elektronicka pokladna – Platební terminál byl navržen a vyroben za účelem zjednodušení výběru poplatků u lékaře v nemocnicích a jiných zdravotnických zařízeních. Na stránkách se můžete dočíst, proč je naše elektronická pokladna pro výběr poplatků vhodná i pro Vás. Vysoká spolehlivost přístroje a možnost nastavení každého terminálu.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Načítání trvalo 0.0618 sekund.