+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Flip Book - to musíš mít

Klíčová slova: flip book, presentace, kniha, časopis, magazín, FB

E-mail: alois@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. kv?tna 2011

Popis: Flip Book je revoluční aplikace pro zobrazení vámi požadovaných dat (knihy, letáky, časopisy atd.) na internetu v přirozeném 3D zobrazení a listování. Odborně vám vytvoříme vlastní Flip Book z využitím všech multimediálních komponent. Buďte první a předstihněte svou konkurenci.

Web: www.flip-book.vow.cz

Další související informace

Časopisový portál

magazíny, předplatné, časopis, předplatné tisku – Časopisový portál se zaměřením na časopisy, není časopis nebo magazín, který byste u nás nenašli. Není časopis nebo magazín, o kterém bychom nevěděli. Dětské časopisy, časopisy pro ženy, časopisy zaměřené na bydlení...

xSHOP - redakční systém pro e-shopy

eshop, e-shop, pronájem eshopů, tvroba e-shopů – Eshop, pronájem e-shopů - Profi, Standard. xSHOP - redakční systém pro e-shopy představuje hotové a otestované řešení pro menší i rozsáhlé internetové obchody, které je možné ihned nasadit do provozu.

WAV formát

wav, hudba, soubory, kódování, formát, aplikace, s – Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software. Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software.

Načítání trvalo 0.2522 sekund.