+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Flip Book - to musíš mít

Klíčová slova: flip book, presentace, kniha, časopis, magazín, FB

E-mail: alois@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. kv?tna 2011

Popis: Flip Book je revoluční aplikace pro zobrazení vámi požadovaných dat (knihy, letáky, časopisy atd.) na internetu v přirozeném 3D zobrazení a listování. Odborně vám vytvoříme vlastní Flip Book z využitím všech multimediálních komponent. Buďte první a předstihněte svou konkurenci.

Web: www.flip-book.vow.cz

Další související informace

Svět internetu

počítače, internet, rozhovory, IT, magazín – Nejnovější události ze světa IT. Internet, počítače, rozhovory se zajímavými osobnostmi českého internetu, diskuze o PC, průzkumy a další. Tak neváhejte a navštivte náš web ještě dnes a uvidíte, že se dozvíte mnoho zajímavých informací.

Webové prohlížeče

prohlížeče,browsers,WWW – Na těchto stránkách najdete porovnání vlastností pěti desítek webových prohlížečů, jejich historie a vývoj internetu a WWW, statistiky prohlížečů z několika světových serverů a také pár anket i rad pro vás.

WAV formát

wav, hudba, soubory, kódování, formát, aplikace, s – Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software. Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software.

Načítání trvalo 0.0623 sekund.