+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FÓRUM Google Android

Klíčová slova: google, android, telefon, mobilní, platforma

E-mail: patrickj@post.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2008

Popis: První diskuzní fórum mobilní platformy Google Android. Témata: aplikace, přístroje se systémem android, chystané telefony a komunikátory, termíny nových telefonů, zkušenosti uživatelů. Tak přijďte diskutovat.

Web: forum.googleandroid.cz

Další související informace

Google.cz informace

Google, Google.cz, informace, vyhledávač, Gmail – Web věnovaný společnosti Google, která provozuje nejen slavný vyhledávač. Google Earth, Gmail, Google Images, Google Pagerank, iGoogle, Google Adsense, fultextový vyhledávač a sposta dalších služeb na jednom místě.

Webové studio DCJUTTY.cz

webdesign, design, web, tvorba webu, webove prezen – Webové studio dcjutty.cz se zaměřuje na tvorbu webových prezentací. Snažíme se klást důraz na kvalitu našich prací a zároveň na cenu pro naše klienty. Všechny informací o studio naleznete na webu, pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte a kontaktujte nás.

Zdrojový kód

programovani, vyvoj, android, iOS, Windows, Linux – Portál pro vývojáře od vývojářů. Novinky ze světa Androida, iOS a jiných moderních platforem. Komplexní návody a srozumitelné tutoriály i videotutoriály. Překlady zahraničních přednášek a cizojazyčných YouTube kanálů. Tutoriály na programování v Jave, C#, C++ a jiných populárních programovacích jazycích.

Načítání trvalo 0.2663 sekund.