+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Free software

Klíčová slova: free software

E-mail: svetsoftware@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2010

Popis: Přehled free software z různých oblastí. Informační web zaměřený na alternativy zdarma k placeným programům. Jaký použít grafický free software místo Photoshopu, kancelářské aplikace zdarma namísto MS Office a jiné.

Web: www.freesoftware.cz

Další související informace

Download Center

hry filmy hudba programy free warez zdarma full – Download Center - hry, filmy, hudba, softy, programy - to vše zdarma a bez nutnosti registrace v plné a finální verzi ! Neplattě zbytečně vysoké částky za předražené Pc hry, alba, softy nebo filmy !!!

Hymbajs

programování, software,průmyslový software – Firma zabývající se zakázkovou realizací průmyslového softwaru. Zpracování dat o senzorů, snímačů a čidel, jejich archivace a vizualizace. Tvorba automatických operací. Realizace softwarového řešení pro rozličné průmyslové odvětví.

Pohoda software

pohoda, pohoda software, ekonomický software pohod – Ekonomický a informační software Pohoda je velice oblíbený pro svou komplexnost. Nabízí přitom svým uživatelům velmi intuitivní a přehledné ovládání. Program pohoda je určen jak malým živnostníkům, tak větším firmám.

Načítání trvalo 0.0698 sekund.