+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Free software

Klíčová slova: free software

E-mail: svetsoftware@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2010

Popis: Přehled free software z různých oblastí. Informační web zaměřený na alternativy zdarma k placeným programům. Jaký použít grafický free software místo Photoshopu, kancelářské aplikace zdarma namísto MS Office a jiné.

Web: www.freesoftware.cz

Další související informace

Fotobanka-zdarma.cz

fotobanka zdarma, free foto, free obrázky, zdarma – Fotobanka zdarma.cz - foto - obrázky - digitální fotografie. Rozdělení podle kategorií. Například Praha, památky, architektura, vtipné obrázky apod. Obrázky ve vysoké kvalitě. Digitální fotografie jsou volně online ke stažení. Použití jako free foto.

PDF Software

PDF,PDF software – Informační stránky zabývající se formátem PDF a programy pro jeho zpracování. Jaké jsou výhody formátu PDF. V jakých programech free i placených lze PDF soubory vytvořit, editovat a prohlížet. Pluginy pro Adobe Acrobat.

ICT manažer

IT zprávy, podnikové IT, cloud computing, software – Zpravodajský web ICT manažer nezávisle informuje o trendech a novinkách v podnikovém IT. Přináší aktuální zprávy (hardware, software, mobilita, cloud, internet, služby, bezpečnost a další), analýzy, studie od renomovaných agentur i know-how a zkušeností od business odborníků. Kromě technologické stránky se věnuje i analýzám situace na trhu a ekonomickým otázkám spojeným s provozem moderní IT infrastruktury.

Načítání trvalo 1.5926 sekund.