+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Freebit

Klíčová slova: free, bit, it, hard, ware, soft

E-mail: info@freebit.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ?ervence 2009

Popis: Web je nový a najdete na něm novinky ze světa hard a software. Stránky obsahují zajímavé forum. Web je prezentace mé osoby. Těšíme se na kvalitní návštěvníky. S pozdravem Martin Kohout www.freebit.cz

Web: freebit.cz

Další související informace

Správa sítí a IT

správa sítí, správa IT, správa, počítačové sítě, – Kompletní správa počítačových sítí, serverů i pracovních stanic včetně veškerého příslušenství. Externí správu realizujeme dle Vašich potřeb a požadavků buď na základě smluvní spolupráce nebo formou jednorázových zásahů u klienta. Rovněž poskytujeme podporu jednotlivých IS/IT projektů (IS = Informační systém, IT = Informační technologie), jako např. stěhování, založení nové pobočky firmy, nákup nových PC a podobně.

PVS počítače Vlasák

Servis PC, servis IT, hardware, webdesign – PVS počítače Vlasák, Koloměřice 67 – tvorba kvalitních www stránek a zajímavého webdesignu. Poskytujeme servis výpočetní techniky. Nabízíme také úpravu digitálních fotografií, služby v počítačové grafice, zpracování a zálohování dat, prodej výpočetní techniky, počítačového hardware a software, digitálních fotoaparátů a fotopříslušenství.

IT outsourcing - D3Soft

software, IT, služby, vývoj, informatika, leonardo – Společnost D3Soft poskytuje ICT služby na nejvyšší možné úrovni. Všechny tyto služby jsou poskytovány špičkovými odborníky, jež mají několik odborných certifikátů.

Načítání trvalo 3.6476 sekund.