+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Freeware ke stažení

Klíčová slova: freeware,hry,programy,zdarma,download,software,sta

E-mail: spam.ready@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervence 2011

Popis: Stahování her a programů zdarma. Veškerý freeware otestován nejen mnou, ale i kvalitním antivirem. Pokud chcete stáhnout užitečný program nebo dobrou hru jednoduše, bez čekání, reklam a různé havěti, mrkněte...

Web: www.novami.cz

Další související informace

filmy,hry,warez,hudba

Filmy,Hry,Programy,MP3,Hudba,Nejnovější pecky atd. – Ahoj,prijdte se podívat k nám na nové warez forum...Najdete zde filmy,seriály,hudbu,hry,programy a to vše zadarmo... Se vším pomůžeme...Nejsme jenom forum my jsme Warez Forum! Prijdte a stahujte :) Ne jenom warez ale i pokec :)

Winamp

winamp,mp3,download,ke stažení,zdarma – Winamp je bezesporu nejznámější a nejpoužívanější přehrávač audio souborů vyvíjený firmou Nullsoft. Jeho silnou stránkou je množství užitečných pluginů a snadná správa vlastních motivů. Stáhněte si poslední verzi a začněte s přehrávaním svých hudebních douborů.

Google Earth

google,earth,mapa,download,ke stažení,zdarma – Earth zastává úlohu virtuálního globusu na našich počítačích, přičemž nabízí satelitní snímky na 3D modelu Země. Krom geografických dat si lze nastavit zobrazování hranic států, komunikací a důležitých míst.

Načítání trvalo 0.0605 sekund.