+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Funkce Excelu

Klíčová slova: funkce, excel

E-mail: karel.kohout@hindemith.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ledna 2013

Popis: Stránky plné funkcí pro všechny, kdo pracují s Microsoft Excelem. Ke každé funkci zde naleznete její podrobný rozbor včetně praktických příkladů a video-ukázek. Na sránkách je také možnost vkládání komentářů, což zajišťuje neustále zdokonalování webu.

Web: www.excel-funkce.cz

Další související informace

VIDEO-POSTUPY

video, návody, PC, word, excel, grafika, widnows – Portál venovaný video návodom v súvislosti s prácou na PC. Nájdete videa ako pracovať s Wordom, Excelom, Outlook, práca s Windows, grafika, programovanie, videom, fotografie a pod. Všetko úplne zadarmo !

Webové prohlížeče

prohlížeče,browsers,WWW – Na těchto stránkách najdete porovnání vlastností pěti desítek webových prohlížečů, jejich historie a vývoj internetu a WWW, statistiky prohlížečů z několika světových serverů a také pár anket i rad pro vás.

INvydelek

Forum,výdělek na internetu,klikačky,surfy,scam – Fórum výdělku na internetu.Najdete zde klikačky,surfy i jiné způsoby výdělku.Dále zde ještě můžete, najít seznam Scamů(podvodných klikaček), nebo databázi stránek o výdělku na internetu či nabídky refbacků od ostatních uživatelů

Načítání trvalo 0.1992 sekund.