+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

G2 server

Klíčová slova: managed servery, Dedikované servery

E-mail: info@g2server.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2009

Popis: Projekt G2 server přináší komplexní serverové řešení na míru. Poskytuje široké spektrum serverů pro různá použití - mail server, exchange, databázový, virtuální a windows SBS server. Podle typu správy lze volit managed servery či dedikované servery.

Web: www.g2server.cz

Další související informace

TMshop.cz - Počítače

počítače, notebooky, servery, komponenty, repro – Doprava již od 83,- Kč, online skladová dostupnost, zboží skladem doručíme následující pracovní den! Internetový obchod s výpočetní technikou a spotřební elektronikou. Více než 30 000 položek sortimentu. Zboží zasíláme po celé ČR.

Hostym.com - Hosting

hosting, webhosting, domény, VPS, servery, voice – Poskytujeme kvalitní hosting webu, virtuálních serverů, dedikovaných serverů a herních serverů za příznivou cenu. Řadíme se mezi nejlevnější poskytovatele domén dnes na trhu. V neposlední řadě nabízíme tvorbu webových stránek na míru za bezkonkurenční ceny.

Datahousing.cz - služba s

Servery, server housing, datové centrum, hosting, – Zabýváme se poskytováním serverů pro vaše webové stránky nebo servery pro vaše firmy. Tyto servery mohou sloužit jako zálohovací médium. Servery jsou chráněny záložní energií USP, máte zde přístup 24/7 a ostraha je elektronická. Služby jsou ve třech variantách a to MINI, STANDART, PROFI.

Načítání trvalo 2.3048 sekund.