+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GamePower.cz - Pc Hry

Klíčová slova: Hry,playstation,Pc hry,herní konzole,Xbox 360

E-mail: gamepowershop@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2008

Popis: Internetový obchod Gamepower.cz Vám nabízí vše z herního sortimentu.Nabízíme hry na PC, Playstation 1, Playstation 2, Playstation 3, Xbox, Xbox 360, Psp - Sony, Nintendo Wii, Nintendo Ds, Gameboy, One Station.Prodáváme i příslušenství,ovladače,doplnky,volanty a konzole.

Web: www.gamepower.cz/titulni-strana/

Další související informace

Herní server

on-line hry,flash hry,herní server,hry,games,game – Na stránkách naleznete spoustu on-line flash her které jsou setříděny do jednotlivých kategorií.Dále zde počítačoví nadšenci naleznou češtiny do her,trailery z filmů a her a dále je zde on-line herní chat pro herní nadšence a můžete si poslechnou kvalitní hudbu z her(halo a další se připravují)Kategorie obrázky je ve fázi vývoje.Děkuji za pochopení.

Damnation,Xbox360,PS3, PC

PS3 hra Damnation, Xbox 360 hra Damnation, PC hra – Damnation je 3D person akce, která je určená hráčům, kteří mají v oblibě akční žánr hry, skloubený se sci-fi a western prostředím. Pokud Vám není prostředí divokého západu cizí určitě tuto hru vyzkoušejte. Hra nabídne propracovaný soubojový systém, otevřené prostředí, divokou akrobacii a navíc si každý z hráčů bude moc vybrat cestu, kterou půjde. Pokud se o hře chcete dozvědět více informací stahujte demo, wallpaper, patch , obrázky, češtinu či další z našich downloadů.

Gamejoy

pc hry, playstation 3, playstation 2, xbox 360 – PC hry, PlayStation, PlayStation 2, PlayStation 3, xbox 360, xbox, Nintendo DS a Nintendo Wii, Sega Dreamcast, Gameboy, Gameboy Adwance, Onestation, ovladače, volanty, joysticky, Prodej her, herních konzolí, doplňků, příslušenství

Načítání trvalo 0.0773 sekund.