+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gemin - nové elektronick

Klíčová slova: gemin, elektronické tržiště, zakázky, eaukce, dod

E-mail: propagace@gemin.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2011

Popis: Elektronické tržiště Gemin přináší jednoduchý, efektivní a transparentní model při obchodování veřejného sektoru s komerčními subjekty v souladu s legislativními požadavky České republiky. Elektronické tržiště provozuje společnost Syntaxit s.r.o, džitel koncese.

Web: www.gemin.cz

Další související informace

Fotogalerie

Fotografie, fotky, elektronické pohlednice – Na stránkách naleznete fotografie přírody v různých ročních obdobích, květin, západů slunce, hub, hor, hmyzu a další fotky, které jsou rozděleny do kategorií. Jednotlivé fotografie je možné zasílat jako elektronické pohlednice.

ESHOP - PSI spol. s r.o.

LED produkty, elektronické součástky, osvětlení, L – E-shop se zaměřením na prodej: LED produkty, světelné zdroje, součástky, profesionální vědecké přístroje pro biotechnologii a další elektrosoučástky. Velice příznivé ceny od profesionálů.

Internetový obchod s elektronickými cigaretami.

elektronické cigarety,elektronická cigareta,e-ciga – Internetový obchod s rozsáhlou nabídkou elektronických cigaret a příslušenství. Vybírejte si z široké nabídky elektronických cigaret, náplní do elektronických cigaret a širokého příslušenství za skvělé ceny.

Načítání trvalo 0.0612 sekund.