+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gemin - nové elektronick

Klíčová slova: gemin, elektronické tržiště, zakázky, eaukce, dod

E-mail: propagace@gemin.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2011

Popis: Elektronické tržiště Gemin přináší jednoduchý, efektivní a transparentní model při obchodování veřejného sektoru s komerčními subjekty v souladu s legislativními požadavky České republiky. Elektronické tržiště provozuje společnost Syntaxit s.r.o, džitel koncese.

Web: www.gemin.cz

Další související informace

E-aukce

e-aukce, elektronické aukce, výběrové řízení – SPENDIA s.r.o. je nově vzniklý projekt týmu se zkušenostmi v oblasti elektronických aukcí, nákupních procesů a práva. Přinášíme firmám ojedinělou kombinaci služeb zaměřenou na úspory a právní bezpečí ve vztazích s dodavateli.

Mr. Smoke - e-cigarety

elektronické cigarety,Intellicig EVOlution,kouření – Nevěřte levným podvodným e-cigaretám. Vsaďte na evropskou kvalitu za rozumnou cenu. To Vám nabízí elektronické cigarety Intellicig EVOlution. Objednejte si ještě dnes a uvidíte, že zdravé kouření se vyplatí.

Prodej elektronických cigaret a příslušenství

elektronická cigareta, elektronické cigarety eGo-T – Prodej elektronických cigaret a příslušenství za výhodné ceny. V našem sortimentu najdete elektronické cigarety eGo-T, eGo-C, eGo-W,eGo-Z, LEO, mini VGO, e-liquidy, baterie, atomizery a další zboží.

Načítání trvalo 3.0472 sekund.