+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gemin - nové elektronick

Klíčová slova: gemin, elektronické tržiště, zakázky, eaukce, dod

E-mail: propagace@gemin.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2011

Popis: Elektronické tržiště Gemin přináší jednoduchý, efektivní a transparentní model při obchodování veřejného sektoru s komerčními subjekty v souladu s legislativními požadavky České republiky. Elektronické tržiště provozuje společnost Syntaxit s.r.o, džitel koncese.

Web: www.gemin.cz

Další související informace

Didaktik družstvo

elektronika, elektronické součástky, LED, – Velkoobchod, maloobchodní prodej a e-shop elektronických součástek jako jsou rezistory, kondenzátory, diody, tranzistory, optoelektronické součástky, LED, IO, konektory, relé, transformátory, multimetry, nářadí, akumulátory a baterie, konstrukční prvky, krabičky, kabely, elektronické stavebnice , zdroje, nabíječky akumulátorů jakož i množství výrobků pro domácnost a zábavu.

Elektronické novoročenky

elektronické novoročenky – Elektronické novoročenky jsou levnější a ekologičtější variantou klasické tištěné novoročenky. V kolekci Elektronické novoročenky Stylcard si můžete vybrat z několika desítek motivů nebo dodat vlastní motiv, z kterého Vám budou vyrobeny otevírací ineraktivní elektronické novoročenky. Pokud budete chtít i novoročenky tištěné, stejný motiv Vám i vytiskneme.

MojeElektronickaCigareta.

elektronické cigarety joyetech, e-liquidy, náplně – Specializovaný internetový obchod pro prodej elektronických cigaret Joyetech, e-liquidů (náplní), náhradních dílů a příslušenství. Nejlevnější elektronické cigarety a e-liquidy. Prodáváme jen kvalitní a ověřené značky e-cigaret a liquidů.

Načítání trvalo 0.0523 sekund.