+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gemin - nové elektronick

Klíčová slova: gemin, elektronické tržiště, zakázky, eaukce, dod

E-mail: propagace@gemin.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2011

Popis: Elektronické tržiště Gemin přináší jednoduchý, efektivní a transparentní model při obchodování veřejného sektoru s komerčními subjekty v souladu s legislativními požadavky České republiky. Elektronické tržiště provozuje společnost Syntaxit s.r.o, džitel koncese.

Web: www.gemin.cz

Další související informace

Elektronické zabezpečení

Elektronické zabezpečení majetku EZS. Instalace el – Elektronické zabezpečení majetku EZS. Instalace elektrické požární signalizace EPS. Bezdrátové alarmy, volání na dané telefonní čísla v případě poplachu. Ochrana majetku moderním způsobem EZS. Výhodné ceny instalace alarmů.

Prodej elektronických cigaret a příslušenství

elektronická cigareta, elektronické cigarety eGo-T – Prodej elektronických cigaret a příslušenství za výhodné ceny. V našem sortimentu najdete elektronické cigarety eGo-T, eGo-C, eGo-W,eGo-Z, LEO, mini VGO, e-liquidy, baterie, atomizery a další zboží.

Abasto - Ovoce a zelenina - rozvoz, zásobování

catering ovoce zelenina, rozvoz ovoce zelniny, dod – Catering, rozvoz a zásobování širokého sortimentu ovoce a zeleniny, loupaných a krájených produktů, hub, bylinek a dalších potravin do hotelů, restaurací, maloobchodů, obchodních řetězců a jídelen.

Načítání trvalo 0.0705 sekund.