+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

German Truck Simulator

Klíčová slova: German Truck Simulator

E-mail: info@german-truck-simulator.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2010

Popis: Web věnovaný hře German Truck Simulator, najdete tu nejen množství informací o této výborné hře, ale i rozsáhlou download sekci, z které si můžete stáhnout nové trucky, módy a mapy. German Truck Simulator navazuje na hru Euro Truck Simulator, s tím rozdílem, že se budete pohybovat na německých silnicích.

Web: german-truck-simulator.cz

Další související informace

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Madrace

matrace, matrace akcia – Informácie ako si správne vybrať matrac. Bolesti a stuhnuté chrbtové svaly sú častými následkami nevhodného matraca. Ak sa rozhodnete pre kúpu nového matraca, mali by ste tak spraviť v špecializovanej predajni, kde Vám školení predajcovia odporučia typ, ktorý doslova „sadne na mieru“ Vašim požiadavkám a potrebám.

Flight Simulator

simulátor, flight simulator, letecký simulátor – Proleťte se v legendární stíhačce L-39 Albatros v Brně. Simulátor s panoramatickým výhledem a se surround realistickým zvukem. Ruzné letové režimy včetně startování, realistická fyzika, vliv počasí a simulace nouzových situací.

Načítání trvalo 0.0649 sekund.