+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Goodgame Café

Klíčová slova: goodgame café, online hra zdarma

Datum vloľení do katalogu: 2. b?ezna 2013

Popis: Online multiplayer hra Goodgame Café, ve které plníš úkoly a staráš se o své hosty tak, aby se z tvé kavárny stal nejvýznamnější kavárenský plac ve městě i v celé hře. Soupeř s ostatními hráči, bav se s nimi a poznávej nové přátele z celého světa. Hra je přeložena do češtiny a hraje se v prohlížeči.

Web: www.goodgamecafe.eu

Další související informace

Online hry zdarma

Online hry zdarma – Každý den přidáváme několik nových online her. Portál Online-hry-zdarma.eu nabízí více jak 100 her tříděné do kategorií, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Každý den přidáváme několik nových online her. Portál Online-hry-zdarma.eu nabízí více jak 100 her tříděné do kategorií, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči.

Římské Impérium

Webová hra, online hra zdarma, starověký Řím – Zamýšlíte se nad svými nejhlubšími tužbami? Nabízí Vám tento svět realizaci Vašich tužeb? S údivem a bez dechu sledujete svět v historickém filmu? Svět, kde hrdost, čest a sláva něco znamenají? Nečekejte už dále a Vaše tužby vnořte do Vašich činů! Ponořte se do strategické hry s týmovým nádechem. Ponořte se do Římského Impéria!

Poker Freeroll

poker freeroll, online poker zdarma – Freeroll – poker turnaj zadarmo. Další možností, jak hrát online poker zdarma jsou tzv. freeroly. Turnaje zdarma. Bez zápisného a často o zajímavé finanční částky. Stejně jako u fun-money nic prohrát nemůžete, ale na rozdíl od fun-money, často, když se umístníte např mezi prvními 10 v turnaji, získáte zajímavou finanční hotovost.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.