+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Google Chrome OS

Klíčová slova: Google Chrome, google os, operační systém, chrome

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2009

Popis: Google Chrome OS - novinky, videa, galerie a informace o připravovaném operačním systému Google Chrome OS a oblíbeném prohlížeči Google Chrome. Hledáteli operační systém zdarma a Linux Vám nesedí pak zkuste Google Chrome OS.

Web: os-chrome.cz

Další související informace

Google

google, google cz, google vyhledavac – Nejpoužívanějším vyhledavačem na světě je Google, jehož vyhledávací podíl na trhu anglicky mluvících zemí představuje bezmála 40%. Už jen z tohoto čísla si jistě dovedeme představit, co ve skutečnosti Google má za možnosti.

Strejda Google

strejda google, google vyhledávání, google jocke, – Otravuje Vás někdo dotazy, nevíš kde najdu..? Nevíš co je...?Nebo jiné dotazy, které lze velmi jednoduše vygůglit? Pošlete mu odkaz www.strejda-google.cz a určitě si bude tazatel pamatovat, že příště využije přednostně rad strejdy Google. Nejen, že dotaz vyhledáte za něho, ale ještě mu vtipným způsobem dáte najevo, že je trumpetka, která si to neumí najít sama.

Helios Orange - podnikový

helios orange, informační systém, ERP systémy – Helios Orange, podnikový informační systém pro středně velké a menší společnosti. Patří mezi vyspělé ERP systémy řešící agendy výrobních i obchodních společností. Uplatnění ve firmách i pro managemt společností.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.