+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Google Chrome OS

Klíčová slova: Google Chrome, google os, operační systém, chrome

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2009

Popis: Google Chrome OS - novinky, videa, galerie a informace o připravovaném operačním systému Google Chrome OS a oblíbeném prohlížeči Google Chrome. Hledáteli operační systém zdarma a Linux Vám nesedí pak zkuste Google Chrome OS.

Web: os-chrome.cz

Další související informace

Google mobil

googlephone gphone google phone htc g1 – Informace o smartphonu G1 od společností HTC a Google (operační systémem Android), který je znám taky jako prvej Google Phone a představuje skutečnou výzvu pro celej trh s mobilními technologiami především pro společnost Apple a jeich iPod.

Strejda Google

strejda google, google vyhledávání, google jocke, – Otravuje Vás někdo dotazy, nevíš kde najdu..? Nevíš co je...?Nebo jiné dotazy, které lze velmi jednoduše vygůglit? Pošlete mu odkaz www.strejda-google.cz a určitě si bude tazatel pamatovat, že příště využije přednostně rad strejdy Google. Nejen, že dotaz vyhledáte za něho, ale ještě mu vtipným způsobem dáte najevo, že je trumpetka, která si to neumí najít sama.

Poradíme vám jak porazit

Ruleta, kasíno, ruletní systém, kasíno – Proč jen malá část hráčů dokáže v kasínech vyhrávat? Jsme skupina pěti hráčů, která v minulosti vymyslela účinný systém jak kasíno porazit. Poradíme vám jak porazit kasíno a vyhrát na ruletě. Katalog přímo pro vás.

Načítání trvalo 0.0534 sekund.