+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Google mobil

Klíčová slova: googlephone gphone google phone htc g1

E-mail: phonesvk@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 2. ??jna 2008

Popis: Informace o smartphonu G1 od společností HTC a Google (operační systémem Android), který je znám taky jako prvej Google Phone a představuje skutečnou výzvu pro celej trh s mobilními technologiami především pro společnost Apple a jeich iPod.

Web: www.google-phone.cz

Další související informace

Google mapy

google mapy, mapy – Informační web Google mapy na kterém naleznete informace o této službě. Dále zde naleznete několik vybraných bodů zájmu jako turistické cíle, bankomaty, kulturní památky a mnoho dalšího. Naučíme vás základy používání Google map. A jistě náš web opět rádi navštívíte.

Chůvička Nanny -

chůvička, nanny, baby monitor dechu, phone – Nanny chrání Vaše miminko před riziky náhlého selhání dechu (SIDS), dušení či dávení. Citlivá elektronika Nanny trvale sleduje a zobrazuje frekvenci dechu dítěte. Nanny je nepostradatelný pomocník při péči o kojence s nízkou porodní váhou, rizikovými zdravotními komplikacemi, ale i o zcela zdravé miminko.

HTC Desire HD

HTC Desire HD – Webovky o telefonu HTC Desire HD, které Ti přináší nejen zajímavou recenzi, ale i další články. K dispozici jsou také tapety, schémata, videa, hry a další věci, které se hodí nejen současným majitelům tohoto telefonu.

Načítání trvalo 0.0738 sekund.