+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Google mobil

Klíčová slova: googlephone gphone google phone htc g1

E-mail: phonesvk@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 2. ??jna 2008

Popis: Informace o smartphonu G1 od společností HTC a Google (operační systémem Android), který je znám taky jako prvej Google Phone a představuje skutečnou výzvu pro celej trh s mobilními technologiami především pro společnost Apple a jeich iPod.

Web: www.google-phone.cz

Další související informace

Svět chytrých telefonů Google Android

telefony, chytrý telefony, Android, Google Android – Specializovaný e-shop s chytrými telefony Google Android. Objevte kouzlo Androidu a vyberte si mobil HTC, LG, Motorola, Samsung nebo Sony Ericsson podle Vašich představ! Oficiální distribuce.

HTC Evo 3D

HTC Evo 3D, recenze, tapety, videa – Toto jsou webové stránky věnované telefonu značky HTC Evo 3D. Přečtěte si recenzi tohoto telefonu nebo si rovnou stáhněte některou z tapet. Videa, hry, schémata a diskuse jsou samozřejmostí. Najdete zde užitečné informace nejen pro majitele tohoto telefonu, ale i pro jeho zájemce.

HTC Desire Z

HTC Desire Z, recenze, videa, hry, tapety – Představujeme Ti webovky o telefonu HTC Desire Z s hardwarovou klávesnicí. Na našem webu najdeš recenzi, tapety, schémata, videa a také diskusní fórum. To nejdůležitější o tomto telefonu najdeš právě na našem webu.

Načítání trvalo 2.9137 sekund.