+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Google překladač

Klíčová slova: prekladac,překladač,prekladac vet,překladač vět,go

E-mail: re@prekladacvet.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. dubna 2009

Popis: Online multijazykový překladač vět využívající google api.Překlad celých vět.Po vložení textu do Překladače vět je do několika okamžiků text přeložen do zvoleného jazyka.Překladač vět na stránce google.prekladacvet.cz je absolutně zdarma.

Web: google.prekladacvet.cz

Další související informace

Jak se zbavit vrásek

krém na vrásky, vyhlazení vrásek, vichy, vichy nor – Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici. Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici.

Tvorba www stránek

Tvorba www stranek, webdesign chovatelské stanice – Tvorba www stránek pro chovatelské stanice a milovníky zvířat. Uvedeme Vás do světa zvířat tak jak ho ještě neznáte. Také vytváříme vizitky do tisku, loga, banery a také reklamu do schránek i jiné. Webdesign Nozomi tvoří jednotlivé obrazy na zakázku dle přání zákazníka.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Načítání trvalo 2.3600 sekund.