+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GoSquare.cz

Klíčová slova: Foursquare, Gowalla, geolokace, geolokační hra

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2010

Popis: Jediný český magazín o Foursquaru a Gowalle. Pravidelně vás informujeme o novinkách a aktualitách ze světa geolokačních služeb a her, píšeme recenze klientů a radíme, jak na nové odznáčky a ocenění.

Web: www.gosquare.cz

Další související informace

Magic the Gathering (MTG)

magic, gathering, karty, karetní, hra – Informační server o karetní hře Magic the Gathering (MTG) přinášející pravidlné reporty, články, turnaje, rozhovory. Provozujeme diskuzní fórum, výměnu a bazar karet. Web je vhodný pro nadšené fanoušky tohoto druhu zábavy, ale i pro úplné nováčky.

Wonderland online

wonderland online on-line manga anime zdarma hra – Manuál k úžasné anime hře, která je navíc zdarma. Stránky v češtině. RPG, které vás zabaví na dlouhý čas. Unikátní funkce, které nenajdete ani ve Warcraft on-line (WOW). Hraje i početná česká komunita, netřeba se obávat.

TORCH II

web,browser,fantasy,game,hra,torch,RPG,online hra – TORCH je fantasy online RPG hra pro internetové prohlížeče. Její předlohou je Dračí Doupě (dračák), který zde můžete s ostatními dobrodruhy zkusit. Velkolepé bitvy, magie, pletky gild, čarodějové, rituály, draci i jeskyně. To vše v jednom velkém epickém dobrodružství, které se stále rozvíjí a žije. Na výběr je několik ras a povolání. Můžete se účastnit výprav, stejně jako luštit hádanky a questy, nebo bojovat ve válkách a taženích. Poznejte spousty nových přátel díky MMORPG základu hry.

Načítání trvalo 0.0594 sekund.