+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GoSquare.cz

Klíčová slova: Foursquare, Gowalla, geolokace, geolokační hra

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2010

Popis: Jediný český magazín o Foursquaru a Gowalle. Pravidelně vás informujeme o novinkách a aktualitách ze světa geolokačních služeb a her, píšeme recenze klientů a radíme, jak na nové odznáčky a ocenění.

Web: www.gosquare.cz

Další související informace

Go play

golfova hra, fee zdarma, fee za nejlepší cenu, hra – GO PLAY! karta představuje první "přednabitou" kartu, která Vám umožní hrát na celé řadě hřišť ve všech koutech České republiky. Karty jsou standardně vydávány ve variantách pro 5, 10 nebo 15 her a slouží k úhradě hry na 18 jamek.

Airsoft SOG Praha

airsoft, praha, tým, výcvik, taktika, policie, hra – Jsme airsoftový klub, který operuje v okolí Prahy a hledá nové hráče, jsme klub zaměřený na útvar rychlého nasazení v Česku známý pod názvem URNA Více se dozvíte na našich strákách. Velice se těšíme na nové hráče, kteří rozšíří naše počty. S pozdravem a v úctě SOG Praha

Diablo

diablo 2, diablo, diablo 3, hra diablo, diablo 3 d – Na tejto stránke sa dozviete všetky zaujímavosti o hre Diablo 2. Diablo je kultová hra ktorá si po celom svete získala enormné množstvo fanúšikov a celý svet v napätí očakáva vydanie ďalšieho dielu Diablo.

Načítání trvalo 2.7825 sekund.