+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grafické studio Peopleart

Klíčová slova: grafika,tvorba reklamy,grafické práce

E-mail: info@peopleart.eu

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2010

Popis: Grafické studio PeopleArt nabízí grafické práce - grafika tiskovin (katalogy, letáky, plakáty, výroční zprávy), tvorba reklamy, webdesign a tvorba www stránek, redakčních systémů a tvorba internetových obchodů. Výroba e-shopů i na pronájem.

Web: www.graficka-studia.cz/

Další související informace

KM-studio - Tvorba www, e-shopů a reklamní grafiky

www,web,e-shop,KM-studio,grafika,katalog,vizitky – WWW stránky do 1 týdne s individuálním grafickým návrhem! E-shop už do dvou týdnů! Za příznivé ceny Vám vytvoříme kompletní Corporate Identity, e-shop, web, vizitky atd. Preferujeme individuální přístup a spokojenost klienta.

Grafika Jaroslav Kocourek

reklama,digitální,vizualizace,počítačová,grafika – Tvorba digitální reklamy, počítačová grafika, 3D vizualizace, efekty, loga, corporate identity, vizitky a další. Nabízím kvalitní, originální a hlavně levnou tvorbu počítačové grafiky pro každého. Možnost i dlouhodobější spolupráce.

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek,grafika,loga,bannery,www – Nezávislý mladý grafik na volné noze tvořící kvalitní webové stránky za nízkou cenu. Tvorba webových stránek, grafika, loga, bannery, flash, reklama. Tvorba webových stránek a grafika se stala mým koníčkem už na základní škole, když jsem poprvé zkoušel grafické návrhy a první HTML stránky. Na střední škole jsem získával první zkušenosti s profesionálními programy a tak jsem se zdokonaloval. Začal jsem tvořit flash bannery, loga a kompletní stránky s grafickými návrhy.

Načítání trvalo 0.0715 sekund.