+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grafika, Design a Program

Klíčová slova: Grafika, Design, Programování

E-mail: meily@gravegame.net

Datum vloľení do katalogu: 24. prosince 2010

Popis: Prestige-desing.cz je web zaměřený na oblast počítačové tvorby. Najdete zde články, návody, rady a tipy ohledně práce s grafikou, vytváření vlastních programů nebo tvorbě webových aplikací. Grafika, Design a Programování

Web: prestige-design.cz

Další související informace

Martin Šedivý

3D grafika, animace, vizuální efekty, kodeky – Osobní stránky kde prezentuji své hotové i rozpracované práce a projekty v oboru 3D grafika, animace a vizuální efekty. Dále se na stránkách zabývám kodeky, které jsou potřeba ke správnému přehrání animací a filmů, a také rozebírám problematiku filmových titulků.

Nejendobytu

Nej design, Nej materiál – Na těchto stránkách Vám představujeme bytové doplňky jejichž zpracování vyniká moderním designem. Obrovskou předností je funkčnost materialu, ze kterého jsou tyto produkty vyrobeny. Nej design, Nej materiál.

Výroba www stránok Subjec

výroba www stránok, eshop, grafika, flash, webdsei – Výroba na mieru šitých www stránok, elektronických obchodov a internetových aplikácií. Grafické návrhy, webdesign, reklamné banery, flashové bannery, tvorna loga. Servis výpočtovej techniky, profilaktika počítačov, správa sietí.

Načítání trvalo 0.0699 sekund.