Grafika Jaroslav Kocourek
Klíčová slova: reklama,digitální,vizualizace,počítačová,grafika
Datum vloľení do katalogu: 6. prosince 2010
Popis: Tvorba digitální reklamy, počítačová grafika, 3D vizualizace, efekty, loga, corporate identity, vizitky a další. Nabízím kvalitní, originální a hlavně levnou tvorbu počítačové grafiky pro každého. Možnost i dlouhodobější spolupráce.
Web: grafikkocour.ic.cz/
Další související informace
Ondesign.cz
webdesign,flash,bannery,SEO,grafické práce,grafika – Tvorba WWW stránek, webdesign, flash animace, tvorba bannerů, SEO optimalizace pro vyhledávače, grafické práce od vytvoření loga, přes návrhy grafiky pro tisk, až po zpracování kompletní firemní identity. Široké spektrum webových a grafických služeb za velmi příznivé ceny.
J. Kocourek, 3d grafika
reklama,grafika,grafický,grafik,3d,2d,vizualizace – Vyzkoušejte grafiku od Kocoura! Nabízím originální a chytlavé podání reklamy. Kombinací 3d a 2d grafiky vytvářím unikátní reklamní materiál pro web, tisk a televizní média. Tvořím realistické 3d vizualizace.
Tvorba webových stránek
webove,stranky,web,grafika,webdesign,reklama,seo, – Webové a grafické studio LucziDesigne nabízí služby v oblasti kreativního designu, webdesignu, grafiky, tvorba aplikací a SEO služeb. Kompletní grafické práce, ať už webdesign nebo reklamní materiály, tvoříme tak, aby vypadaly moderně, dynamicky a prezentovaly Vás i Vaši společnost co nejefektivněji.