+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GTA San Andreas

Klíčová slova: GTA San andreas, GTA, San andreas, Grand theft aut

E-mail: info@gtasanandreas.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2009

Popis: Stránka věnovaná hře Grand Thelf Auto - San Andreas. před pěti lety utekl Carl Johnson před stylem života v Los Santos, San Andreas ... města které se zmítá problémy s gangy, drogama a korupcí. Nyní, na začátku 90 let se Carl vrací domů. Jeho matka byla zavraľděna, jeho rodina se rozpadla a jeho kamarádi z dětství se řítí do záhuby. Po návratu je obviněn skupnou zkorumpovaných policistů z vraľdy. Carl se vydává na cestu po celém San Andreas, na cestu za záchranu jeho rodiny a ovládnutím ulic.

Web: www.gtasanandreas.cz

Další související informace

Gta san andreas

Gta san andreas, Grand theft auto, Gta iv – Na tomto webu se dozvíte spoustu informací o sérii her grand theft auto. Tyto stránky popisují 2 nejznámejší hry. První z nich je GTA san andreas a další se píše o GTA 4. Na tomto webu si můžete stáhnou pozadí na vaší plochu nebo třeba češtinu do těchto her.

colornet - Wifi internet

vodnany, internet,colornet, bezdratovy, wifi – Jsme mladá rozvíjející se firma zaměřená na poskytování přístupu k internetu ve Vodňanech a okolí.

WAV formát

wav, hudba, soubory, kódování, formát, aplikace, s – Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software. Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software.

Načítání trvalo 0.2028 sekund.