+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Háka Software

Klíčová slova: tvorba www stránek, webdesign, počítačová školení

E-mail: info@haka-software.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2010

Popis: Vytvoříme pro Vás www stránky na míru šité Vašim požadavkům. Navrhneme pro Vás nový design Vašich současných stránek. Nabízíme počítačová školení především pro kancelářské aplikace. Nabízíme konzultařní činnost v oblasti hardware a software. V případě technických problémů s Vaším hardwarem, využijte naší servisní činnnost.

Web: www.haka-software.cz

Další související informace

Redakční systém Saluki

Redakční systém, SEO, Webdesign – Redakční systém Saluki - od profesionálů. Modulární, škálovatelný, komplexní, bezpečný - pro uživatele intuitivní a snadno ovladatelný. Redakční systém Saluki je nasazen na webech měst, obcí, státních organizacích, státních i soukromých podniků, škol, NGO apod.

Webstudio JV-Arms

webstudio,tvorba www stránek,web design,fotografie – Komplexní tvorba www stránek, od registrace domény, přes zajištění profesionálního webhostingu vč. e-mailu s Vaší doménou, po návrh a publikování webu s garantovanou kvalitou html kódu a bezbariérovou přístupností. Rychlá realizace, dobrá cena.

Tvorba WWW stránek

tvorba WWW stránek, webdesign – Stopra poskytuje klientům komplexní profesionální služby z oblasti návrhu, přípravy, realizace a refaktoringu projektů založených na webových technologiích. Stopra nabízí služby v oblasti návrhu a kompletní realizace logotypu, vizuálního stylu společnosti, zpracování grafiky tiskovin a jejich komplexní realizace. Zpracováváme odborné texty, články, závěrečné práce i prezentace.

Načítání trvalo 0.2556 sekund.