+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Háka Software

Klíčová slova: tvorba www stránek, webdesign, počítačová školení

E-mail: info@haka-software.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2010

Popis: Vytvoříme pro Vás www stránky na míru šité Vašim požadavkům. Navrhneme pro Vás nový design Vašich současných stránek. Nabízíme počítačová školení především pro kancelářské aplikace. Nabízíme konzultařní činnost v oblasti hardware a software. V případě technických problémů s Vaším hardwarem, využijte naší servisní činnnost.

Web: www.haka-software.cz

Další související informace

Infonia s.r.o.

tvorba www stránek, webdesign, redakční systém – Výroba internetových prezentací na míru, ovládaných univerzálním redakčním systémem. Vhodné pro firmy, korporace, organizace, sport i živnostníky. Návaznost na SEO, optimalizaci pro vyhledávače. tvorba www stránek, webdesign, redakční systém

Webstudio JV-Arms

webstudio,tvorba www stránek,web design,fotografie – Komplexní tvorba www stránek, od registrace domény, přes zajištění profesionálního webhostingu vč. e-mailu s Vaší doménou, po návrh a publikování webu s garantovanou kvalitou html kódu a bezbariérovou přístupností. Rychlá realizace, dobrá cena.

Tvorba www stránek

tvorba www stránek, webdesign, dtp, tisk – Nakladatelská činnost – předtisková příprava, dtp, tisk. Tvorba webových stránek, webdesign. Editace HTML kódu i CSS stylu a SEO - optimalizace webových stránek pro vyhledávače. E-shop knih s cyklistickou tématikou. Kniha Cyklistika. Kniha Cyklokros.

Načítání trvalo 0.0532 sekund.