+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Helko computers

Klíčová slova: notebook, monitor, počítač, tiskárna, mp3, brašna,

E-mail: reklamyhelko@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. listopadu 2010

Popis: Zabýváme se prodejem notebooku, tiskáren a příslušenství dále pak klávesnice, monitory, paměti a všeobecně veškerý sortiment k PC. Dále prodáváme ostatní elektroniku jako jsou například GPS navigace, mobilní teleony aj.

Web: www.helko.cz

Další související informace

BezDomény.cz

Prodej domén, – Prodej exkluzivních a zajímavých domén na BezDomény.cz. Nabízíme vám exkluzivní domény (cz, info, exotické) za nízké ceny. Jedná se často o jednoslovné domény které v naší paměti zůstanou nezapomenuty, těšíme se na vás, více na BezDomény.cz.

Creative agency- Atimoon

creative agency, grafika, tvorba www stránek, web, – Atimoon je české creative agency studio, které se zaměřuje na tvorbu webů, grafiky a všech dalších propagačních materiálů, které můžete při budování svého projektu potřebovat. Creative agency Atimoon je ta správná volba.

Internet na chalupu

satelitní internet, připojení kdekoliv, – Hledáte spolehlivé připojení na internet? Připojíme Vás na Internet kdekoliv, kde potřebujete, třeba na chalupu. Levný a dostupný satelitní internet po celé ČR. Jednoduchá montáž a na výběr z mnoha tarifů.

Načítání trvalo 0.2923 sekund.