+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Helpdesk software

Klíčová slova: helpdesk

E-mail: adela.hrivnakova@sovanet.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2011

Popis: Komunikační systém xDESK nabízí jednoduchý způsob shromažďování a třídění požadavků v rámci zadaných nebo realizovaných projektů, reklamací a poptávek. Hledáte efektivní nástroj pro zlepšení komunikace se svými zaměstnanci nebo zákazníky? Řešením je helpdeskový systém xDESK! Komunikační systém xDESK nabízí jednoduchý způsob shromažďování a třídění požadavků v rámci zadaných nebo realizovaných projektů, reklamací a poptávek. Umožňuje efektivně komunikovat s klienty, zákazníky nebo zaměstnanci a přehledně kontrolovat stav plnění požadavků přiřazenými plniteli.

Web: www.xdesk.cz/

Další související informace

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Zákonné pojištění vozidel

Zákonné, pojištění, vozidel, proti krádeži – Kalkulátor pro zákonné pojištění vozidel na tomto webu vám hravě porovná povinné ručení pojišťoven z České republiky a vybere nejlevnější. Vše online z pohodlí vašeho soukromí. Najděte si s námi levné pojištění vozidla.

Načítání trvalo 1.2072 sekund.