+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Helpdesk software

Klíčová slova: helpdesk

E-mail: adela.hrivnakova@sovanet.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2011

Popis: Komunikační systém xDESK nabízí jednoduchý způsob shromažďování a třídění požadavků v rámci zadaných nebo realizovaných projektů, reklamací a poptávek. Hledáte efektivní nástroj pro zlepšení komunikace se svými zaměstnanci nebo zákazníky? Řešením je helpdeskový systém xDESK! Komunikační systém xDESK nabízí jednoduchý způsob shromažďování a třídění požadavků v rámci zadaných nebo realizovaných projektů, reklamací a poptávek. Umožňuje efektivně komunikovat s klienty, zákazníky nebo zaměstnanci a přehledně kontrolovat stav plnění požadavků přiřazenými plniteli.

Web: www.xdesk.cz/

Další související informace

Online seznámení

seznamka, rande, jak sbalit holku, seznamka online – Přední česká seznamka s více než tisíci uživatelů. Naleznete zde užitečné návody jak sbalit holku a jak se seznámit s klukem, přečtete si rady pro perfektní rande a dozvíte se spoustu dalších užitečných informací z oblastí seznamování. Seznamka s vysokým stupněm ochrany vašeho soukromí, rozsáhlou uživatelskou komunitou, kde můžete využít spoustu přídavných funkcí. Nezůstávejte o samotě, seznamte se na Jiskření.cz.

Technická podpora - eHelp

technická podpora, helpdesk – Aplikace eHelpdesk je dimenzovaná na přijímání a vyřizování velkého množství požadavků. K tomu abychom toto všechno mohli zvládnout, disponujeme vyškolenými administrátory a operátory, kteří non-stop reagují a vyřizují Vaše požadavky, dotazy a přání.

Načítání trvalo 1.1127 sekund.