+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Helpdesk software

Klíčová slova: helpdesk

E-mail: adela.hrivnakova@sovanet.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2011

Popis: Komunikační systém xDESK nabízí jednoduchý způsob shromažďování a třídění požadavků v rámci zadaných nebo realizovaných projektů, reklamací a poptávek. Hledáte efektivní nástroj pro zlepšení komunikace se svými zaměstnanci nebo zákazníky? Řešením je helpdeskový systém xDESK! Komunikační systém xDESK nabízí jednoduchý způsob shromažďování a třídění požadavků v rámci zadaných nebo realizovaných projektů, reklamací a poptávek. Umožňuje efektivně komunikovat s klienty, zákazníky nebo zaměstnanci a přehledně kontrolovat stav plnění požadavků přiřazenými plniteli.

Web: www.xdesk.cz/

Další související informace

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Načítání trvalo 1.3142 sekund.