+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Herečka-Lucie Šternerová

Klíčová slova: herečka, zpěvačka, moderátorka, divadlo, film

E-mail: info@grafika-www.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ??jna 2010

Popis: Osobní stránky herečky, zpěvačky a moderátorky Lucie Fiony Šternerové. Nabídka natáčení komerčních reportáží. Kreativní umělecká tvorba obrazů a šperků. Moderování společenských akcí a televizních reportáží.

Web: www.fionastern.cz

Další související informace

Jsemnawebu.cz

Tvorba www stránek, tvorba E-shopů, SEO. – Tvorba webových stránek, E-shopů, SEO optimalizace, registrace domény .cz, grafické práce, cílená reklama a spousta dalších služeb za bezkonkurenční ceny pouze u nás. Jsemnawebu.cz - komplexní webové řešení.

WAV formát

wav, hudba, soubory, kódování, formát, aplikace, s – Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software. Formáty *.wav jako typy zvukových souborů s dnes nedoceněným vlastnostmi. Čtěte technické specifikace formátu, příbuzné formáty a jejich charakterizace, případně najděte tipy pro užitečný software.

SMART soft - internetové

internetové aplikace, e-shopy na míru, tvorba www – Společnost zabývající se tvorbou profesionálních internetových aplikací. Vytváříme e-shopy, webové stránky s administrací, internetové prezentace, programy na míru. Poskytujeme SEO optimalizaci a webhosting.

Načítání trvalo 0.0773 sekund.