+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

High Voltage - Školeni, testování a elektro

Klíčová slova: školení, test, kurz, IT, ecdl, prometric, rekvalif

E-mail: info@higfhvoltage.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2012

Popis: Zabýváme se školením v oblasti výpočetní techniky založené na vysoké kvalitě s možností otestovat si své získané znalosti prostřednictvím ECDL testů. Naše školení vedou vždy kvalifikovaní lektoři s vysokou odbornou znalostí, profesionálním vystupováním a přesto lidským přístupem. Další možností je získání rekvalifikace v oboru elektro a to pro platný paragraf 5 až 10

Web: highvoltage.cz

Další související informace

Arabština a perština

arabština, perština, kurz, výuka, překlad – - Individuální a skupinová výuka arabštiny a perštiny v Praze - Překlady a tlumočení z / do arabštiny a perštiny - Počítačové zpracování arabštiny a perštiny - Ostatní jazykové služby (arabština - perština)

PM Consulting s.r.o.

projekt, project, management, kurz, školení – Jsme poradenskou a vzdělávací firmou, nabízíme komplexní portfolio služeb v oblasti projektového řízení. V rámci poskytovaných služeb se kromě projektového řízení jako takového specializujeme na ZAVÁDĚNÍ PROJEKTOVÉHO ŘÍZENÍ, optimalizaci a soulad systému řízení projektů s platformou ISO 9000:2000 a dále i MULTIPROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ - ŘÍZENÍ PORTFOLIA.

Kurzy malování a kreslení

kurz malování, kurz kreslení, výtvarný kurz, příp – Výtvarný atelier pořádá kurzy kreslení a malování. Připravujeme na přijímací zkoušky, pořádáme workshopy a plenéry. Věnujeme se individuálně požadavkům každého studenta. Pořádáme dopolední kreslení pro maminky s dětmi.

Načítání trvalo 3.5561 sekund.