+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HodnoceniHer.cz

Klíčová slova: recenze, češtiny, preview, obaly,cheaty, hodnoceni

E-mail: braveman@hodnoceniher.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. z??? 2008

Popis: HodnoceniHer.cz / RecenzeHer.cz Velký katalog her - informace k několika tisícům herních profilů. Pokud znáte oblíbený zahraniční server gamerankings, tohle je mu velmi podobné s tím rozdílem, že vše je ve vašem rodném jazyce. Kromě velkého počtu recenzí a preview z CZ/SK herních serverů a s pravidelným zaznamenáním hodnocení z nejčtenějších českých počítačových magazínu (LEVEL, SCORE) jsou zde odkazy na: Češtiny, Návody, Cheaty, Dema, Videa, Obaly, Wallpapery. U každé hry jsou přidány screenshoty bez vodoznaku, datum vydání, odkazy na homepage, výrobce, info o slevách, video ze hry atd.

Web: www.hodnoceniher.cz

Další související informace

Web PC

pc,web,internet,recenze,systemy, – Web PC.cz je web o počítačích, internetu, webových stránkách technologiích. Najdete zde odkazy na nejnovější informace jak o internetu, tak o popočítačových hrách, mobilních telefonech nebo redakčních systémech. Najdete zde nabídky tvůrců www.stránek, pokud se potřebujete prezentovat na internetu.

Online Hry

ONLINE,HRY,VIDEA,SERIALY,RECENZE,ČLÁNKY – Onhryline nebo online hry videa serialy recenze a články mnoho jine zaba a to vše pro vás.Samozřejmě všechno je zde zdarma.Náš administrační tým vám vždy poradí podpora skoro vždy nepřetržitá bav se

MaJa Webdesign

tvorba www stránek, tvorba webových stránek, www s – Máte již své webové stránky? Jsou Vaše stávající kvalitně zpracované? Jsou dohledatelné? My Vám pomůžeme na tyto otázky odpovědět a problémy vyřešit! Aby měly webové stránky smysl, musejí být správně vytvořené. Svěřte jejich tvorbu nám a my Vám garantujeme nejvyšší kvalitu a spokojenost.

Načítání trvalo 0.2833 sekund.