+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HodnoceniHer.cz

Klíčová slova: recenze, češtiny, preview, obaly,cheaty, hodnoceni

E-mail: braveman@hodnoceniher.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. z??? 2008

Popis: HodnoceniHer.cz / RecenzeHer.cz Velký katalog her - informace k několika tisícům herních profilů. Pokud znáte oblíbený zahraniční server gamerankings, tohle je mu velmi podobné s tím rozdílem, že vše je ve vašem rodném jazyce. Kromě velkého počtu recenzí a preview z CZ/SK herních serverů a s pravidelným zaznamenáním hodnocení z nejčtenějších českých počítačových magazínu (LEVEL, SCORE) jsou zde odkazy na: Češtiny, Návody, Cheaty, Dema, Videa, Obaly, Wallpapery. U každé hry jsou přidány screenshoty bez vodoznaku, datum vydání, odkazy na homepage, výrobce, info o slevách, video ze hry atd.

Web: www.hodnoceniher.cz

Další související informace

Elektro.4fan.cz

recenze, prodej, elektronika, ceny, novinky, tipy – Na webu naleznete uživatelské i profesionální recenze, novinky ze světa elektroniky, tipy a návody, odkazy na weby zaměřené na elektro a nabídky z prodejen elektrospotřebičů, u kterých můžete ihned z naší nabídky porovnat ceny u různých prodejců.

Comp-Games

comp-games,comp,games,computer,pc,game,recenze,her – Nejen o počítačových hrách, videí z her ale i o novinkách ze světa počítačů a mnoho dalšího co na běžných stránkách nenalezete. Pro registrované členy výhody zdarma =). Těšíme se na vás s pozdravem admin " hlucinak "

Online Hry

ONLINE,HRY,VIDEA,SERIALY,RECENZE,ČLÁNKY – Onhryline nebo online hry videa serialy recenze a články mnoho jine zaba a to vše pro vás.Samozřejmě všechno je zde zdarma.Náš administrační tým vám vždy poradí podpora skoro vždy nepřetržitá bav se

Načítání trvalo 0.0859 sekund.