+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

hofix.cz

Klíčová slova: pc servis,webdesign

E-mail: info@hofix.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. z??? 2011

Popis: Dokončujete projekt a „kousnul” se Vám počítač? Nemůžete odeslat důležitý email? Chcete své webové stránky nebo firemní prezentaci? PC servis a webové stránky za dobrou cenu přijedeme za Vámi v Olomouci a okolí (Přerov, Prostějov, Šternberk, Litovel, Uničov)

Web: www.hofix.cz

Další související informace

Orromisův blog

Orromisův blog, PC hry, IT, hry, blog, WoW – Blog plný recenzí různých herních titulů, novinek ze světa IT a počítačových her. Můžete zde najít různá videa pro pobavení. Také píši zajímavý deníček ze světa World of Warcraft, ve kterém vyprávím příběhy mé postavy.

PC Poradna

pc poradna, počítačové poradenství – Počítačové poradenství, software a hardware zpravodajství pro českou a slovenskou komunitu. Nevíte si rady s počítačem, potřebujete poradit? Navštivte náš portál a my Vám poradíme a dozvíte se spoustu informací ze světa počítačů.

PCsupport.cz s.r.o.

PC servis, oprava počítačů, webhosting, webdesign – Tvorbou webu se zabýváme řadu let a jsme schopni Vám vytvořit web přesně podle Vašich představ. Všechny naše stránky jsou plně validní a optimalizované na nejmodernějších technologiích pro co nejlepší umístění v internetových vyhledávačích. Samozřejmostí je SEO optimalizace integrovaná přímo do stránek jako je mapa stránek, hezké odkazy např. www.pcsupport.cz/kontakt, unikátní titulky na každé stránce, správně naformátovaný text do odstavců, nadpisy a pod. Hezké, přehledné, moderní a čisté stránky jsou profesionální vizitkou firmy.

Načítání trvalo 0.0528 sekund.