+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

hofix.cz

Klíčová slova: pc servis,webdesign

E-mail: info@hofix.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. z??? 2011

Popis: Dokončujete projekt a „kousnul” se Vám počítač? Nemůžete odeslat důležitý email? Chcete své webové stránky nebo firemní prezentaci? PC servis a webové stránky za dobrou cenu přijedeme za Vámi v Olomouci a okolí (Přerov, Prostějov, Šternberk, Litovel, Uničov)

Web: www.hofix.cz

Další související informace

GameMax s.r.o.

hry, videohry, PC hry, hry xbox 360, hry PS – Prodej a půjčení videoher na XBOX 360, PlayStation PSP, PlayStation 3 a Nintendo Wii. PC hry pouze prodej v kamené prodejně. Půjčování her je možné vyzkoušet na 10 dní zdarma. Nabízíme i prodej herních konzolí. Vždy nabízíme nejnovější hry! - Call of duty, Medal of honor, Mafia 2 a mnoho dalších již v předprodeji V e-shopu nabízíme i prodej použitých her v téměř originálním stavu za bezkonkureční ceny. Půjčení videoher je možné online, nebo osobně na prodejně her. Hry nabízíme za dobré ceny, většina je skladem na prodejně ve Vinohradské ul. v Praze.

Bazarnet

autobazar, moto, pc – První možnost koupě auta na inzerát je velmi riskantní, protože nemáte záruku, že prodávající není podvodník. Může tak velmi snadno dojít k tomu, že zakoupíte auto, které je kradené nebo bourané a vy to jako laik a běžný uživatel nepoznáte. Mnohem výhodnější metodou jak si pořídit ojetý automobil je využít možnosti nákupu auta v autobazaru.

Načítání trvalo 1.5641 sekund.