+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hosting EDA

Klíčová slova: webhosting, multihosting, reseller

E-mail: etoscomp@etoscomp.eu

Datum vloľení do katalogu: 10. prosince 2009

Popis: Hosting EDA poskytuje webhosting, multihosting, reseller hosting, server hosting - virtuální servery, managed servery, dedikované servery i rack housing. Registrace a převod .cz i jiných domén. Vše za nízké ceny.

Web: www.hosting-eda.cz

Další související informace

HOSTING 90: webhosting

Webhosting, hosting – HOSTING 90 - komplexní řešení pro Váš webhosting již za 90,- Kč měsíčně. Podporujeme veškeré moderní technologie i všechny běžně používané open-source webová řešení. Vyzkoušejte si naše služby na 4 měsíce zdarma...

Správa datových sítí

správa sítě,webhosting,virtualizace,správa ORACLE – Kompletní tvorba a správa datových sítí, instalace a administrace serverů, aktivních prvků a koncových stanic. Návrh a nasazení serverových nebo desktopových virtualizačních technologií. Správa databází ORACLE a produktů společnosti CISCO.

WordPress Hosting

webhosting, wordpress, zdarma, 19Kč – Webhosting pro WordPress již za 19Kč měsíčně. Rádi vám WordPress na váš nový účet i nainstalujeme. Získáte tak vlastní webové stránky, nahrajete vlastní vybranou šablonu a ve WordPressu si poté vytvoříte vlastní stránky zdarma.

Načítání trvalo 0.2323 sekund.