+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hosting-vix.cz

Klíčová slova:

E-mail: odkazy@vix.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. ?ervence 2009

Popis: Cenově výhodný a spolehlivý hosting na platformě Linux. Součástí je administační rozhraní (správa emailů, databází, ftp). Hosting od 25 Kč měsíčně. Platforma Linux, MySQL 5, PHP 5, Postfix, antispam, statistiky (Webalizer), antivir, neomezený přenos dat, dohled nad servery 24 hodin denně, konektivita do NIX.CZ sdílená 100 Mbps, zahraniční konektivita in/out sdílená 24 Mbps, agregační poměr: 1:24

Web: www.vix.cz

Další související informace

Dřevovýroba - prodej str

prodej, prodej stroju, drevovyroba, pasove pily, – Zákazníkům nabízíme Dřevoobráběcí stroje, jejich dovoz, montáž, zaškolení obsluhy a záruční i pozáruční servis. Stroje se vyznačují spolehlivostí a kvalitou. Nenáročným zaučením personálu a stroje jsou za příznivé a bezkonkurenční ceny.

Půjčka na bydlení

půjčka na bydlení, půjčka, půjčky, úvěr, úvěry – Půjčka na bydlení je nabízena mnoha českými firmami, účelem této informační stránky je poskytnout vám základní informace jak si vybrat tu správnou firmu. Můžete se zde i podělit o zkušenosti s firmami.

SKANTAK s.r.o

lehké střešní krytiny, okapové systémy – Vyrábíme a prodáváme lehké plechové střešní krytiny ve tvaru tašek pro střechy. Dále okapy, okapové systémy a trapézové plechy švédské firmy Plannja. Střešní krytina je vhodná jako lehká střecha pro rodinné domy, průmyslové stavby i lehké přístavky.

Načítání trvalo 0.0622 sekund.