+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hraj v browseru

Klíčová slova: Browser hry,Webové hry

E-mail: mmilas.locman52@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 7. srpna 2011

Popis: Web, který vám přináší informace o vašich oblíbených webových hrách. Můžete zde najít různé novinky, profily her nebo sami můžete ohodnotit ty webové hry, které jste měli čest hrát a tím dát komunitě vědět jestli je hra dobrá nebo ne.

Web: hrajvbrowseru.tk

Další související informace

Monopoly

Monopoly, hra, spolecenska hra, spolecenske hry – Informace o společenské hře Monopoly. Monopoly je klasická společenská desková hra z třicátých let, kterou jistě není třeba sáhodlouze představovat. Hráči postupně kupují jednotlivé ulice a staví na nich svoje hotely.

WTF hry - online zdarma

hry, hry online, hry zdarma, hra, hrát okamžite – Nejlepší hry přímo k hraní na internetu a zcela zdarma. Vyberte si z mnoha prověřených a přehledně seřazených her a bezplatně si zahrajte ty co vás baví. Navíc je možné si hru stáhnout nebo si ji bezplatně přidat na váš web či blog. Hrajte! ;)

Online hry

hry,online hry,zdarma,flash,nethry,internetové hry – Na serveru Nethry.net naleznete online hry zdarma. Online hry jsou pro přehlednost rozděleny do řady kategorií a je možné je hrát přímo online ve vašem prohlížeči. Všechny hry můžete hodnotit a komentovat.

Načítání trvalo 2.0932 sekund.