+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hymbajs

Klíčová slova: programování, software,průmyslový software

E-mail: hymbajs@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 30. kv?tna 2010

Popis: Firma zabývající se zakázkovou realizací průmyslového softwaru. Zpracování dat o senzorů, snímačů a čidel, jejich archivace a vizualizace. Tvorba automatických operací. Realizace softwarového řešení pro rozličné průmyslové odvětví.

Web: www.hymbajs.cz

Další související informace

Software pro správu bytů

software správa bytů domů svj rozúčtování jednotek – Software pro správu nájemníků, bytů, domů, služeb a plateb. Přehledná evidence s automatickým rozúčtováním nákladů v měsíčních a ročních uzávěrkách. Rychlé generování přehledů a podkladů pro účetnictví. Vhodné především pro sdružení vlastníků jednotek (svj), obce, realitní a účetní kanceláře zabývající se správou bytů.

CoCreate software

CAD, CoCreate, 3D software – Unikátní kreslící a modelovací software, určen především pro strojírenství a průmysl. Díky svému jediněčnému přístupu k 3D technologii a explicitnímu modelování nabízí alternativu k ostatním CAD programům. Jako jediný software tohoto typu nabízí instalaci své verze také plně zdarma.

Szabo-Webdesign.cz

webdesign, programování, webové stránky – Programováni firemních prezentací, webových fotogalerií (portfolií), e-shopů, informačních systémů a webových aplikací na míru. Kompletní nabídka v oblasti internetových služeb. Zajištění hostingu a domény.

Načítání trvalo 2.3195 sekund.