+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ICQ 2 Go

Klíčová slova: icq,icq2go,chat

E-mail: info@div.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. kv?tna 2008

Popis: ICQ online a vše co se týká ICQ. Souhrn vlastností, popis různých programů pracujích na bázi komunikačního protokolu společnosti ICQ. Možnost downloadu různých programů týkajících se tématu a mnoho dalšího.

Web: icq2go.info/

Další související informace

Icq-online

icq, chatovací programy, komunikace, klienti, apli – Licq je svobodný software-klon originálního ICQ klienta. Licq běží na Linuxu a jiných Unix systémech. Nejnovější verze podporují ICQ/AIM a MSN.Licq má mnoho vlastností, je například schopen zakódovat zprávu za použití SSL při komunikaci s kontaktem, který používá Licq, mICQ nebo SIM.

Webdesign Galla

webdesign, tvorba www – Webdesign Galla je skupina mladých specialistů zaměřujících se na webdesign, SEO optimalizaci a propagaci webových stránek na internetu. Našim cílem je vytvořit pro Vás špičkovou prezentaci na míru a to obvykle na principu dlouhodobé spolupráce. Nabízíme Vám www stránky s originálním a přehledným designem, optimalizované pro webové vyhledavače a nejpoužívanější internetové prohlížeče, registrované do základních katalogů a to vše za rozumnou cenu. Webové stránky vytváříme dle nejnovějších standardů s ohledem na jejich přístupnost a dostupnost. Prostudujte si naše stránky a získejte více informací o našich službách.

Načítání trvalo 0.0730 sekund.