+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Icq online

Klíčová slova: icq,icq2go,online,meebo.com,download

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2011

Popis: Ani uživatelé, jenž nemají možnost si nainstalovat nejnovější verzi icq nemusí být ochuzeni o tuto možnost komunikace. Na internetu se nachází hned několik možností, jak se připojit online. Nejpoužívanější z nich jsou dozajista icq2go a meebo.com

Web: icqonline.flashbang.cz

Další související informace

iT-Games.eu

counter,maps,map,download,strike, server,model – Herný portál poskytujúci herné servery pre verejnosť ako sú counter-strike 1.6, Call of Duty 2. Poskytujeme aj gamehosting pre tieto hry. Portál disponuje hernými ligamy. Skvelá redakcia prináša informácie ale aj návody z mnohých oblastí.

Daemon Tools download

daemon tools,download,image,soubor – Daemond tools slouží ke správě virtuálních mechanik ve vašem počítači. S jeho pomocí můžete připojit image soubor jako klasickou mechaniku. U nás najdete návod na jeho zprovoznění a samozřejmě download.

Goodgame Big Farm

Goodgame,Big Farm,online,zdarma – V Big farm se můžete stát farmářem, jenž právě zdědit po strýci zanedbaná pole. Pod vaší taktovkou je potřeba začít obdělávat půdu, starat se o dobytek a zpracovávat suroviny. o své úspěchy se samozřejmě můžete podělit s ostatními hráči.

Načítání trvalo 0.2303 sekund.