+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ICT manažer

Klíčová slova: IT zprávy, podnikové IT, cloud computing, software

E-mail: albert_ryba@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ??jna 2011

Popis: Zpravodajský web ICT manažer nezávisle informuje o trendech a novinkách v podnikovém IT. Přináší aktuální zprávy (hardware, software, mobilita, cloud, internet, služby, bezpečnost a další), analýzy, studie od renomovaných agentur i know-how a zkušeností od business odborníků. Kromě technologické stránky se věnuje i analýzám situace na trhu a ekonomickým otázkám spojeným s provozem moderní IT infrastruktury.

Web: www.ictmanazer.cz/

Další související informace

IT trička

Oblečení, vánoce, IT, geek, počítač, games – Jsme partička IT nadšenců a víme co znamená zkratka IT. Umíme pracovat v linuxu a hrdě to přiznáváme. Na GeekWorldu si můžeš vybrat IT trička, které řeknou, kdo doopravdy jsi a za které se nebudeš stydět. IT tričko je skvělý vánoční dárek pro počítačové šílence. Nejsme divný, jsme IT!

IT specialista a správce

IT specialista, Správce sítě, IT manažer – Milan Tuček je nezávislý IT specialista poskytující komplexní služby v oboru výpočetní techniky. Má dlouholetou praxi při uplatňování svých dovedností u firem různých velikostí a zaměření a na větších nebo rozsáhlých projektech se spojuje s dalšími profesionály. Přesvědčte se…

Czech MSDN Blog

Cloud Computing, System Center, PHP, ASP.NET – Oficiální blog společnosti Microsoft pro podporu vývojářů, softwarových architektů, studentů, designerů a dalších profesí spjatých s vývojem softwaru. Na blog přispívají členové vývojové skupiny české pobočky společnosti Microsoft, kteří se snaží články a materiály přispět ke snazšímu vývoji softwaru v kratším čase a s menším úsilím. Častými tématy blogu jsou nástroje pro tvorbu webů, PHP, ASP.NET, JavaScript, Internet Explorer 9, bezpečnost aplikací, Visual Studio, Windows Phone, Cloud computing nebo Silverlight.

Načítání trvalo 3.3679 sekund.