+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

impactcomp.cz

Klíčová slova: počítač

E-mail: linger@hyperbobr.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ledna 2010

Popis: Impactcomp.cz je obchod specializovaný na počítače, softveary a jejich příslušenství. Dva pedné obchody v Praze a Brně. Nabízíme velice výhodné ceny na českém internetu. Veškeré vaše dotazy rádi todpovíme e-mailem, nebo telefonicky.

Web: www.impactcomp.cz

Další související informace

Filmy online ke shlédnutí

Filmy ke shlédnutí zdarma, Online filmy, Filmy ke – Koukání na filmy online je fenomén poslední doby, je to poznat podle počtu lidí, které tuto službu využívají k dívání svých oblíbených filmů. Velkou výhodou sledování filmů online je nenutnost stahovat před sledovaním celý film do počítače, což zabere dosti času ale u filmů online ke shlédnutí zdarma se stahuje zároveň při sledovaní.

Web o počítačích, návody

Komp počítač počítače jak na to video videonávod – Web o počítačích plný tipů, triků a návodů. Nabízíme také videonávody. Můžete zde najít i easter eggy. Najdete tu i gameplaye z her. Určitě se přijďte podívat na web o PC, na web KompMánie.cz .. zabýváme se i historií PC

Golfové tábory

golfové tábory, golfové prázdniny, golfové hřiště – Pro Vás i Vaše blízké jsme připravili výhodné varianty týdenních prázdninových kurzů v Golf & Ski Resort Kořenec u Boskovic. Vychutnejte si golf v srdci přírodního parku, v bezprostřední blízkosti Moravského krasu a propasti Macocha.

Načítání trvalo 0.1093 sekund.