+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Imperia Works

Klíčová slova: webové stránky,vizitky,e-shop,grafika,obchody

E-mail: agentura@imperiaworks.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2012

Popis: Poskytujeme komplexní řešení v oblasti internetové reklamy a marketingové komunikace. Kreativní návrhy, grafické zpracování tiskovin, firemní identita (návrh loga, propagačních materiálů), obalový design, návrhy potisku aut, billboardy. Realizace webových prezentací, e-shopů, online produktových designérů, aukčních portálů, slevomatů, SEO optimalizace. Podpora prodeje, vytváření televizních spotů (televizní reklama), 3D animace – vizualizace, inzerce v tisku. Tisková produkce (ofsetový tisk: vizitky, katalogy, letáky atd.), reklamní předměty, venkovní reklama.

Web: www.imperiaworks.cz

Další související informace

GENES Media - WebDesign

Design,Web,Grafika,Animace,Aplikace,Vývoj,3D – WebDesign, grafika, 3D grafika, vizuaizace a animace, vývoj aplikací a komplexní webové služby. Kvalitní webové prezentace a vše co k nim patří. Osobní přístup ke každému klientovi je samozřejmostí. SEO a SEM optimalizace bez vyjímky.

Tvorba webových stránek

Webdesign,plakáty,vizitky,Ostrava,grafika – Jsem Ostravský grafik na “volné noze”, pro kterého je tvorba webových stránek a ostatních grafických návrhů obrovským koníčkem. Momentálně studuji na VŠ informatiku a v budoucnu bych se chtěl tímto řemeslem živit, proto jsem také založil tento ambiciózní a mladý projekt “nautilo”.Zatím jsem spolupracoval s živnostníky a malými firmami, pro které je velice důležité být na webu, a to hlavně co nejlevněji a nejkvalitněji.

Webkorec - tvorba webu

webkorec,web,webové stránky,eshop,cms,grafika,foto – Na Vaše přání Vám vytvořím kompletní internetovou prezentaci, zajistím hosting s doménou, navrhnu grafický design, naprogramuji a nakóduji web dle Vašich představ. Pokud potřebujete vytvořit webovou prezentaci, E-shop nebo stránky s CMS (redakčním systémem), neváhejte mě kontaktovat. Teším se na spolupráci.

Načítání trvalo 0.2398 sekund.