+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Inform. systém SynopsIS

Klíčová slova: advokátní kancelář, informační systém, software

E-mail: synopsis@synopsis.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2012

Popis: SynopsIS je informační systém pro vedení agendy společnosti (vhodný software pro advokátní kancelář, účetní společnost, projekční firmu, společnost spravující pohledávky aj.). Informační systém zjednoušuje, zpřehledňuje provoz firmy a usnadňuje komunikaci mezi pracovníky. Přehledná evidence zakázek (spisů) a správa pohledávek, propojení na Insolvenční rejstřík, Infosoud, Ares, elektronický platební rozkaz, datové schránky a další užitečné funkcionality. Informační systém nabízíme na území české i slovenské republiky.

Web: www.synopsis.cz

Další související informace

Gálik & Partners

advokátní kancelář, právní služby, obchodní právo – Advokátska kancelária GÁLIK & PARTNERS (v právnej forme spoločnosti s ručením obmedzeným) poskytuje komplexné právne služby pre podnikateľov, teda pre slovenské a zahraničné spoločnosti a ich pobočky a dcérske spoločnosti na Slovensku. Naše zameranie je preto logicky sústredené na obchodné právo, právo obchodných spoločností, zmluvy, pracovné právo, občianske právo, právo nehnuteľností, právo duševného vlastníctva a spotrebiteľské právo.

Informační systémy pro malé, střední i velké firmy

Informační systém, informační systémy, helios – Helios je komplexní a flexibilní informační systém pro podniky. Pokrývá oblast výroby, obchodu, služeb i veřejné správy. Pomáhá zorientovat se v obrovském množství dat, která by měla pomáhat při strategických rozhodnutích. Zahrnuje v sobě funkce ERP, CRM, ekonomického i účetního softwaru.

Advokátní kancelář

advokátní kancelář, advokát, právní zástupce – Advokátní kanceláře poskytují právní poradenství a právní služby jak podnikatelským subjektům, tak i individuálním klientům zejména v oblastech občanského, rodinného, bytového, obchodního a insolvenčního práva.

Načítání trvalo 2.7980 sekund.