+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Inform. systém SynopsIS

Klíčová slova: advokátní kancelář, informační systém, software

E-mail: synopsis@synopsis.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2012

Popis: SynopsIS je informační systém pro vedení agendy společnosti (vhodný software pro advokátní kancelář, účetní společnost, projekční firmu, společnost spravující pohledávky aj.). Informační systém zjednoušuje, zpřehledňuje provoz firmy a usnadňuje komunikaci mezi pracovníky. Přehledná evidence zakázek (spisů) a správa pohledávek, propojení na Insolvenční rejstřík, Infosoud, Ares, elektronický platební rozkaz, datové schránky a další užitečné funkcionality. Informační systém nabízíme na území české i slovenské republiky.

Web: www.synopsis.cz

Další související informace

Klára Samková-Veselá

advokátní kancelář, právní služby – ancelář staví svůj přístup k případům ze všech oblastí práva na obhajobě lidských práv. Ta totiž považujeme za integrální součást všech případů, včetně na příklad případů obchodních.

Mgr. Michal Gottwald

právo, advokátní kancelář, právník, advokát, pomoc – Naše advokátní kancelář poskytuje zejména právní služby z oblasti práva trestního, občanského, obchodního, katastrálního, autorského a průmyslového, pracovního a rodinného, jakož i správního a ústavního.

Císař Kohoutek Nesvadba

advokátní kancelář, advokát, právní služby – Naše advokátní kancelář sídlící v centru Ústí nad Labem je připravena poskytnout našim klientům právní služby zejména v oblasti práva obchodního, trestního, občanského a rodinného.Advokátní kancelář Císař & Kohoutek & Nesvadba je v současnosti počtem právníků největší advokátní kanceláří v Ústí nad Labem a jednou z největších v Ústeckém kraji. Vznikla spojením 3 samostatných advokátních kanceláří JUDr. Jiřího Císaře, Mgr. Tomáše Kohoutka MBA,a Mgr. Františka Nesvadby, s cílem poskytovat klientům komplexní právní služby a zároveň těžit ze specializace jednotlivých partnerů advokátní kanceláře.

Načítání trvalo 2.9791 sekund.