+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Inform. systém SynopsIS

Klíčová slova: advokátní kancelář, informační systém, software

E-mail: synopsis@synopsis.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2012

Popis: SynopsIS je informační systém pro vedení agendy společnosti (vhodný software pro advokátní kancelář, účetní společnost, projekční firmu, společnost spravující pohledávky aj.). Informační systém zjednoušuje, zpřehledňuje provoz firmy a usnadňuje komunikaci mezi pracovníky. Přehledná evidence zakázek (spisů) a správa pohledávek, propojení na Insolvenční rejstřík, Infosoud, Ares, elektronický platební rozkaz, datové schránky a další užitečné funkcionality. Informační systém nabízíme na území české i slovenské republiky.

Web: www.synopsis.cz

Další související informace

Mgr. Michal Gottwald

právo, advokátní kancelář, právník, advokát, pomoc – Naše advokátní kancelář poskytuje zejména právní služby z oblasti práva trestního, občanského, obchodního, katastrálního, autorského a průmyslového, pracovního a rodinného, jakož i správního a ústavního.

Gálik & Partners

advokátní kancelář, právní služby, obchodní právo – Advokátska kancelária GÁLIK & PARTNERS (v právnej forme spoločnosti s ručením obmedzeným) poskytuje komplexné právne služby pre podnikateľov, teda pre slovenské a zahraničné spoločnosti a ich pobočky a dcérske spoločnosti na Slovensku. Naše zameranie je preto logicky sústredené na obchodné právo, právo obchodných spoločností, zmluvy, pracovné právo, občianske právo, právo nehnuteľností, právo duševného vlastníctva a spotrebiteľské právo.

JUDr. Pavel Breda, Advoká

advokát, advokátní kancelář, rozvod, obchodní práv – Advokátní kancelář JUDr. Pavel Breda poskytuje komplexní právní služby se zaměřením na obchodní, občanské, pracovní, trestní, správní, autorské právo, smluvní agendu. Právní poradenství v právu českém, německém a EU v jazyce českém, německém, anglickém, italském a ruském.

Načítání trvalo 2.8402 sekund.