+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informace o facebooku

Klíčová slova: facebook, facebok

E-mail: regczfacebook@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2011

Popis: Kompletní informace o největší sociální síti na internetu Facebook. Sociální síť je v současné době celosvětovým fenoménem. Facebok je dostupný ve více jak 35 jazycích a je možné se do něj snadno a zdarma zaregistrovat.

Web: www.cz-facebok.com

Další související informace

Webové prohlížeče

prohlížeče,browsers,WWW – Na těchto stránkách najdete porovnání vlastností pěti desítek webových prohlížečů, jejich historie a vývoj internetu a WWW, statistiky prohlížečů z několika světových serverů a také pár anket i rad pro vás.

n-able.it - vývoj mobilní

iphone, ipad, ios, android, blackberry, windows ph – Značka n-able.it nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti vývoje aplikací pro platformu iOS, Android, Blackberry a Windows Phone 7. Součástí našeho portfólia služeb je i následná podpora aplikací pomocí nástrojů m-marketingu.

Jak na přihlášení na facebook

facebook,fejsbuk,přihlášení,smajlíci – S rostoucím připojením k internetu se dostali do popředí i sociální sítě. K nejrozšířenější v naších končinách se řadí facebook, jenž nabízí uživatelům možnost sdílet myšlenky, fotografie, chatovat a jeho součástí je i spousta her a aplikací.

Načítání trvalo 0.1072 sekund.