+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informace ze světa IT

Klíčová slova: IT novinky, Hardware, Software, Návody, Recenze

E-mail: netlupa@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2010

Popis: Informační portál o aktuálním dění v oblasti Informačních technologií. Recenze různých komponentů a programů. Návody k různým programům a přístrojům. Novinky ze světa internetu. Denně aktualizovaný obsah. S námi budete v obraze.

Web: www.netlupa.cz/

Další související informace

Počítače - hardware

počítač, hardware, software, novinky, windows – Webová stránka věnovaná novinkám ze světa výpočetní techniky. Nezůstaňte pozadu a přijďte se k nám informovat o hitech ze světa PC, hardware a software. Vše přehledně chronologicky seřazené včetně vyhledávání.

ICT manažer

IT zprávy, podnikové IT, cloud computing, software – Zpravodajský web ICT manažer nezávisle informuje o trendech a novinkách v podnikovém IT. Přináší aktuální zprávy (hardware, software, mobilita, cloud, internet, služby, bezpečnost a další), analýzy, studie od renomovaných agentur i know-how a zkušeností od business odborníků. Kromě technologické stránky se věnuje i analýzám situace na trhu a ekonomickým otázkám spojeným s provozem moderní IT infrastruktury.

zdroják

programovanie, súťaž, návody, tutoriály, webdesign – Zjednotenie programátorskej komunity slovenska. Publikujte články a návody, diskutujte v diskusnom fóre alebo riešte úlohy v ktorých sa preveria vaše programátorské zručnosti. Registrácia je bezplatná.

Načítání trvalo 0.2247 sekund.