+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informace ze světa IT

Klíčová slova: IT novinky, Hardware, Software, Návody, Recenze

E-mail: netlupa@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2010

Popis: Informační portál o aktuálním dění v oblasti Informačních technologií. Recenze různých komponentů a programů. Návody k různým programům a přístrojům. Novinky ze světa internetu. Denně aktualizovaný obsah. S námi budete v obraze.

Web: www.netlupa.cz/

Další související informace

Ventania - software pro o

okna, dveře, vrata, software, programy, prodejci, – Program Ventania slouží ke konstrukci plastových, dřevěných a hliníkových oken i dveří, včetně jejich doplňků, k jejich nacenění a k vytvoření obchodní a výrobní dokumentace. Je určený výrobcům oken, dveří a vrat, jejich prodejcům, distribučním firmám i samostatným prodejcům.

M.E.M. PC Servis Martin K

opravy a sestavy pc, hardware, software – Sestavení počítačů na míru, servis a údržba PC i sítí. Opravy a servis počítačů, poradenství v oblasti software a hardware Sestavení počítačů na míru, servis a údržba PC i sítí. Opravy a servis počítačů, poradenství v oblasti software a hardware Sestavení počítačů na míru, servis a údržba PC i sítí. Opravy a servis počítačů, poradenství v oblasti software a hardware

zdroják

programovanie, súťaž, návody, tutoriály, webdesign – Zjednotenie programátorskej komunity slovenska. Publikujte články a návody, diskutujte v diskusnom fóre alebo riešte úlohy v ktorých sa preveria vaše programátorské zručnosti. Registrácia je bezplatná.

Načítání trvalo 0.0757 sekund.