+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informace ze světa IT

Klíčová slova: IT novinky, Hardware, Software, Návody, Recenze

E-mail: netlupa@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2010

Popis: Informační portál o aktuálním dění v oblasti Informačních technologií. Recenze různých komponentů a programů. Návody k různým programům a přístrojům. Novinky ze světa internetu. Denně aktualizovaný obsah. S námi budete v obraze.

Web: www.netlupa.cz/

Další související informace

Czech-developers.net

Czech-developers, programování, software – Stránky nezávislého vývojářského studia Czech-developers.net tvorba aplikací v jazyce VB.NET Stránky nezávislého vývojářského studia Czech-developers.net tvorba aplikací v jazyce VB.NET Stránky nezávislého vývojářského studia Czech-developers.net tvorba aplikací v jazyce VB.NET

Software magazín

programy, internet, komunikace, IT, software, icq – Magazín o nových trendech v oblasti internetu, technologií a programech. Magazín obsahuje odborné články s recenzemi programů a webových služeb. Veškeré informace ze světa informačních technologií, které Vás zajímají.

DenyWeb

portable, software, hry, denyweb – Free portable software, free portable hry. Free software a free plné hry. On-line hry, tipy a triky pro windows XP, rady a návody, video, on-line seriály, tapety pro PC, PDA i mobilní telefony. Mnoho kvalitních odkazů na zajímavé webové stránky.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.