+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informační kiosek, termin

Klíčová slova: informační kiosek, informační kiosky, terminál,

E-mail: produkty@denip.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2009

Popis: Vývoj, výroba a prodej informačních kiosků, LCD panelů pro reklamní účely, stacionárních terminálů pro sběr dat do výrobních společností.Firma Denip je schopna vyvinout terminály, kiosky na míru zákazníka. Veškeré komponenty terminálu a jeho barva jsou konfigurovatelné na základě přání zákazníka Pro určité obory nabízíme i vlastní softwarovou aplikaci.

Web: www.informacnikiosek.cz

Další související informace

Serve - micro targeting v

informační služba, vyhledávání dat, zpracovávání d – Odborná informační služba, zaměřená na vyhledávání a zpracovávání dat, micro-targeting a kontakty. Analyzuje faktografické informace které následně zpřístupní, vytřídí a optimálně je tak propojí pro obchod i práci.

Informační systém myWAC

informační systém myWAC, software, systém – Společnost myWAC TECHNOLOGIES s.r.o. je moderní dynamická firma s primárním zaměřením na vývoj, implementaci a podporu podnikového ERP/CRM systému myWAC a poskytování komplexních služeb v oblasti aplikace informačních technologií do firemních procesů. Společnost nabízí firmám profesionální řešení v oblasti veškerých firemních aktivit, jež jsou přizpůsobené individuálním potřebám klienta. V současnosti využívají informační systém myWAC převážně menší a středně velké společnosti se zaměřením na velkoobchod, maloobchod, výrobu, služby nebo jejich kombinaci.

Načítání trvalo 2.9736 sekund.