+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informační kiosek, termin

Klíčová slova: informační kiosek, informační kiosky, terminál,

E-mail: produkty@denip.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2009

Popis: Vývoj, výroba a prodej informačních kiosků, LCD panelů pro reklamní účely, stacionárních terminálů pro sběr dat do výrobních společností.Firma Denip je schopna vyvinout terminály, kiosky na míru zákazníka. Veškeré komponenty terminálu a jeho barva jsou konfigurovatelné na základě přání zákazníka Pro určité obory nabízíme i vlastní softwarovou aplikaci.

Web: www.informacnikiosek.cz

Další související informace

Rady-Testy.cz

Informační server – Specializovaný informační server zaměřený na články v oblastech bílého zboží, elektroniky, zahradní techniky. Dozvíte se podle čeho nakoupit např. ledničku, pračku, myčku nádobí, nebo také televizor, či domácí kino

Orientační systémy

orientační systémy, informační tabule – Specializujeme se pouze a výhradně na návrhy, výrobu, dodávku a montáž orientačních a informačních systémů, informačních tabulí, cedulí, značení a vitrín. Jako jedni z mála v ČR jsme majiteli certifikátu zpracovatele orientačních infosystémů.

Helios Orange - podnikový

helios orange, informační systém, ERP systémy – Helios Orange, podnikový informační systém pro středně velké a menší společnosti. Patří mezi vyspělé ERP systémy řešící agendy výrobních i obchodních společností. Uplatnění ve firmách i pro managemt společností.

Načítání trvalo 0.0719 sekund.