+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informační kiosek, termin

Klíčová slova: informační kiosek, informační kiosky, terminál,

E-mail: produkty@denip.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervence 2009

Popis: Vývoj, výroba a prodej informačních kiosků, LCD panelů pro reklamní účely, stacionárních terminálů pro sběr dat do výrobních společností.Firma Denip je schopna vyvinout terminály, kiosky na míru zákazníka. Veškeré komponenty terminálu a jeho barva jsou konfigurovatelné na základě přání zákazníka Pro určité obory nabízíme i vlastní softwarovou aplikaci.

Web: www.informacnikiosek.cz

Další související informace

Software Pohoda 2010

informační systém Pohoda, ekonomický systém Pohoda – Prodej, instalace, konzultace a zaškolení informačního systému Pohoda od společnosti Stormware s.r.o. Internetový obchod Naše administrativa.cz nabízí veškeré dostupné verze. Software je možné si objednat na dobírku či osobně vyzvednout na Praze 9.

Helios Easy, Podnikový informační

Podnikový informační systém – Podnikový informační systém pro podnikatele a malé firmy, které potřebují ERP. Helios Easy nabízí rychlou instalaci, snadný přechod na vyšší verzi a jednoduché ovládání. Cenově výhodný přednastavený systém, velká šíře funkcionalit a hotline.

Informační systém myWAC

informační systém myWAC, software, systém – Společnost myWAC TECHNOLOGIES s.r.o. je moderní dynamická firma s primárním zaměřením na vývoj, implementaci a podporu podnikového ERP/CRM systému myWAC a poskytování komplexních služeb v oblasti aplikace informačních technologií do firemních procesů. Společnost nabízí firmám profesionální řešení v oblasti veškerých firemních aktivit, jež jsou přizpůsobené individuálním potřebám klienta. V současnosti využívají informační systém myWAC převážně menší a středně velké společnosti se zaměřením na velkoobchod, maloobchod, výrobu, služby nebo jejich kombinaci.

Načítání trvalo 0.0530 sekund.