+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informační systém Helios

Klíčová slova: Saperta - nadstavby informační systému Helios.

E-mail: seo@saperta.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2014

Popis: HELIOS ORANGE je vyspělý, moderní a stabilní podnikový informační a ekonomický systém typu All Inclusive pro řízení podnikových obchodních, výrobních i dalších procesů. Je nejrozšířenějším systémem pro SMB na českém trhu, který vám nabídne i funkcionality, jako jsou Business Intelligence, CRM či Controlling, reporting, finanční analýzy a mnoho dalších modulů(doprava, zemědělství, sklady, personalistika, celní software...).

Web: www.helios-orange.saperta.cz









Další související informace

SE-MO Data

www stránky, informační systémy, web hosting – Řešení podnikového internetu a intranetu, databázového zpracování informací, systémů dálkové správy dat, registrace a správy domén.

Podlahy Gerych

Podlahy Gerych - Pokládka koberců, PVC, vinyl – Nabízené služby - kladení koberců do bytů, kladení koberců do komerčních prostor, pokládka PVC, vinyl, Linoleum, kaučuk, antistatické a vodivé podlahy, lité podlahy, plovoucí podlahy, štěrky, dřevěné podlahy...

Promis - zámečnictví

Promis - zámečnictví – Nabízíme dodávky a montáže potrubních rozvodů, strojní zařízení, ocelové konstrukce, výrobní a skladovací haly. Služby v oblasti zámečnictví, vodoinstalatérství, topenářství a svařování kovů. Nabízíme dodávky a montáže potrubních rozvodů, strojní zařízení, ocelové konstrukce, výrobní a skladovací haly. Služby v oblasti zámečnictví, vodoinstalatérství, topenářství a svařování kovů.

Načítání trvalo 0.0531 sekund.