+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informační systém Helios

Klíčová slova: Saperta - nadstavby informační systému Helios.

E-mail: seo@saperta.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. b?ezna 2014

Popis: HELIOS ORANGE je vyspělý, moderní a stabilní podnikový informační a ekonomický systém typu All Inclusive pro řízení podnikových obchodních, výrobních i dalších procesů. Je nejrozšířenějším systémem pro SMB na českém trhu, který vám nabídne i funkcionality, jako jsou Business Intelligence, CRM či Controlling, reporting, finanční analýzy a mnoho dalších modulů(doprava, zemědělství, sklady, personalistika, celní software...).

Web: www.helios-orange.saperta.cz

Další související informace

c.k. daňová kancelář, a.s

c.k. daňová kancelář, a.s. - daně, audit, účetnict – c.k. daňová kancelář, a.s. - daně, audit, účetnictví c.k. daňová kancelář, a.s. - daně, audit, účetnictví c.k. daňová kancelář, a.s. - daně, audit, účetnictví c.k. daňová kancelář, a.s. - daně, audit, účetnictví c.k. daňová kancelář, a.s. - daně, audit, účetnictví

Dvd movie - ze světa film

Dvd movie - ze světa filmových hvězd – Vítejte, na našem webu naleznete články z dění kolem filmové scény, příběhy hlavních osobností. O tom jak se jaký film točil a také drby ze světa Hollywoodu. Vítejte, na našem webu naleznete články z dění kolem filmové scény, příběhy hlavních osobností. O tom jak se jaký film točil a také drby ze světa Hollywoodu.

It real estate - události

It real estate - události – Zajímá Vás dění ve světě? U nás naleznete zprávy ze světa - kultura, sport, politika, ekonomika, bydlení, cestování, bulvár a multimédia. Vše na jednom místě. Zajímá Vás dění ve světě? U nás naleznete zprávy ze světa - kultura, sport, politika, ekonomika, bydlení, cestování, bulvár a multimédia. Vše na jednom místě.

Načítání trvalo -96.71 sekund.