+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informační systém myWAC

Klíčová slova: informační systém myWAC, software, systém

E-mail: vyhledavace@mywac.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2012

Popis: Společnost myWAC TECHNOLOGIES s.r.o. je moderní dynamická firma s primárním zaměřením na vývoj, implementaci a podporu podnikového ERP/CRM systému myWAC a poskytování komplexních služeb v oblasti aplikace informačních technologií do firemních procesů. Společnost nabízí firmám profesionální řešení v oblasti veškerých firemních aktivit, jež jsou přizpůsobené individuálním potřebám klienta. V současnosti využívají informační systém myWAC převážně menší a středně velké společnosti se zaměřením na velkoobchod, maloobchod, výrobu, služby nebo jejich kombinaci.

Web: www.mywac.cz

Další související informace

Czech MSDN Blog

Cloud Computing, System Center, PHP, ASP.NET – Oficiální blog společnosti Microsoft pro podporu vývojářů, softwarových architektů, studentů, designerů a dalších profesí spjatých s vývojem softwaru. Na blog přispívají členové vývojové skupiny české pobočky společnosti Microsoft, kteří se snaží články a materiály přispět ke snazšímu vývoji softwaru v kratším čase a s menším úsilím. Častými tématy blogu jsou nástroje pro tvorbu webů, PHP, ASP.NET, JavaScript, Internet Explorer 9, bezpečnost aplikací, Visual Studio, Windows Phone, Cloud computing nebo Silverlight.

Helios Easy, Podnikový informační

Podnikový informační systém – Podnikový informační systém pro podnikatele a malé firmy, které potřebují ERP. Helios Easy nabízí rychlou instalaci, snadný přechod na vyšší verzi a jednoduché ovládání. Cenově výhodný přednastavený systém, velká šíře funkcionalit a hotline.

Načítání trvalo 0.1009 sekund.