+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informační systém myWAC

Klíčová slova: informační systém myWAC, software, systém

E-mail: vyhledavace@mywac.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2012

Popis: Společnost myWAC TECHNOLOGIES s.r.o. je moderní dynamická firma s primárním zaměřením na vývoj, implementaci a podporu podnikového ERP/CRM systému myWAC a poskytování komplexních služeb v oblasti aplikace informačních technologií do firemních procesů. Společnost nabízí firmám profesionální řešení v oblasti veškerých firemních aktivit, jež jsou přizpůsobené individuálním potřebám klienta. V současnosti využívají informační systém myWAC převážně menší a středně velké společnosti se zaměřením na velkoobchod, maloobchod, výrobu, služby nebo jejich kombinaci.

Web: www.mywac.cz

Další související informace

Infonia s.r.o.

tvorba www stránek, webdesign, redakční systém – Výroba internetových prezentací na míru, ovládaných univerzálním redakčním systémem. Vhodné pro firmy, korporace, organizace, sport i živnostníky. Návaznost na SEO, optimalizaci pro vyhledávače. tvorba www stránek, webdesign, redakční systém

SANIMAX Polička s.r.o.

koupelny,baterie,sanitární keramika,masážní systém – Laufen studio SANIMAX Polička Vaším dodavatelem působící na našem trhu již více jak 13let se zázemím kamenné prodejny a přilehlích skladů.Prodáváme,seženeme snad vše,na co si zákazník vzpomene.U nás naleznete sortiment pro jak venkovní,tak i vnitřní instalaci zahrnují sortimet odpadních rour,kolen,drenážní hadice,odvodňovací žlaby,gajgry,jímky,vodoměrné šachty,septiky,trubky pro připojení pitné vody z EKOPLASTIKU-plast,mědi,pozinku PE-HD aj.

Informační systém Sofix

podnikový informační systém, informační systém – Chcete šetřit peníze, zefektivnit a zkvalitnit práci ve Vaší firmě? Využijte podnikový informační systém, který ulehčí Vám i Vašim zaměstnancům všechny procesy a poskytne podrobné informace o fungování a výsledcích společnosti.

Načítání trvalo 2.7400 sekund.