+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informační systém myWAC

Klíčová slova: informační systém myWAC, software, systém

E-mail: vyhledavace@mywac.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2012

Popis: Společnost myWAC TECHNOLOGIES s.r.o. je moderní dynamická firma s primárním zaměřením na vývoj, implementaci a podporu podnikového ERP/CRM systému myWAC a poskytování komplexních služeb v oblasti aplikace informačních technologií do firemních procesů. Společnost nabízí firmám profesionální řešení v oblasti veškerých firemních aktivit, jež jsou přizpůsobené individuálním potřebám klienta. V současnosti využívají informační systém myWAC převážně menší a středně velké společnosti se zaměřením na velkoobchod, maloobchod, výrobu, služby nebo jejich kombinaci.

Web: www.mywac.cz

Další související informace

Trigis s.r.o.

ekonomický software, ekonomický systém – Kompletní podnikový ekonomický systém, účetní software, CRM, ERP. Vývoj zakázkových aplikací pro řízení firmy, údržba informačního systému Altus VARIO.

AQUATAB

ryby, systém ryb, akvaristika – AQUATAB je databáze sladkovodních a mořských ryb a rybovitých obratlovců. Na stránkách naleznete jak zařazení jednotlivých taxonů do systému, tak i jejich podrobné popisy doprovázené fotografiemi, kresbami a mapami výskytu. Součástí stránek je i rozsáhlá fotogalerie.

JABLOTRON ALARMS a.s.

alarm, autoalarm, zabezpečovací systém – Výroba a vývoj zabezpečovacích systémů. Nabídka drátového i bezdrátového zabezpečení - domovní alarm, detektory kouře, pohybu, autoalarm pro zabezpeční automobilů. Komponenty domácí automatizace - bezdrátové vysílače i přijímače a GSM ovladače.

Načítání trvalo 0.0507 sekund.