+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. David Kopelent

Klíčová slova: vývoj software, systémová integrace, implementace,

E-mail: gnosetronics@gnosetronics.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. srpna 2009

Popis: Společnost zaměřující se na moderní softwarová řešení v oblasti IT, vývoj software a systémové integrace. Vývoj vlastních produktů pomocí technologií Microsoft.NET prodávaných jako hotové řešení nebo poskytované formou služeb. Poradenství v oblasti SW, podpora.

Web: www.gnosetronics.cz

Další související informace

Magnus - překladové slovn

překladové slovníky, software, angličtina, němčina – Profesionální multioborové překladové slovníky pro Windows (angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština). Největší databáze odborných výrazů.

EVRES COMPUTERS

Počítače, servis, hardware, software, computers, i – Prodej, montáž a servis PC a satelitní techniky. Nabídka náplní do tiskáren, provádění renovací tonerů. Provoz internetové kavárny. Prodej a instalace software a hardware. Poradenství a servis. Prodej on-line výpočetní a kancelářské techniky

PC KING

notebook, počítače, PC, APPLE, software, hry – Internetový obchod pcking.sk prevádzkuje spoločnosť CREAS s.r.o. Firma CREAS s.r.o. je dynamická slovenská spoločnosť s medzinárodným pôsobením. Na základe našich dlhoročných skúseností sme sa rozhodli založiť internetový obchod, ktorý spája najnovšie technológie elektronického obchodu a jednoduchosť klasického nákupu. Dôraz kladieme na spokojnosť našich klientov. Máme najlepšiu ponuka a super ceny výpočtovej techniky, notebooky, PC, APPLE, hardware, software, hry. Najlepšie služby - nízke ceny - najnovšie technológie.

Načítání trvalo 0.0833 sekund.