+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ing. Miroslav Štefaník

Klíčová slova: PC, Notebook, Tiskárna, Server, Router, Switch

E-mail: mstefanik@itso.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2011

Popis: Návrhy, realizace a správa počítačových sítí. Dodávky, instalace a servis výpočetní techniky - HW, SW, spotřební materiál. Tvorba a správa webu, webhosting. Zakázkový vývoj SW, VBScript, PHP, MySQL. Poradenství.

Web: www.itso.cz

Další související informace

Vse o PC pls koukni tam

PC – Zajimate se o PC? tak to urco juknete na moji stranku nic tim nezkazite.................................................................................................................................

Ventimport

PC, počítač, notebook, lcd, tiskárna, dvd. – Ventimport je internetový obchod s výpočetní a kancelářskou technikou, spotřebním materiálem, příslušenstvím a spotřební elektronikou. Naleznete zde komplexní nabídku výpočetní techniky. Nabízí splátkový prodej a servisní služby.

Comfor Stores

notebooky,počítače,tiskárny,monitory,PC,IT – Comfor nabízí notebooky, monitory, tiskárny, počítače, software, myši, klávesnice, flashdisky, routery,herní konzole, hry, herní příslušenství, a další hardware. Dále nabízíme služby - zrychlíme a vyčistíme Váš notebook nebo počítač, poskytujeme on-line podporu či jakékoli služby na míru zákazníkovi.

Načítání trvalo 0.2477 sekund.