+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

initt s.r.o.

Klíčová slova: tvorba webu,eshopy,tvorba eshopu,programování,seo

E-mail: info@initt.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. srpna 2010

Popis: Pomůžeme Vám uspět na internetu. Nabízíme komplexní služby v oblasti internetových řešení. Tvorba www stránek, tvorba e-shopů, vývoj portálů, webové a intranetové aplikace na zakázku. Poskytujeme profesionální služby internetového marketingu - správa reklamních kampaní, internetové komunikační strategie, optimalizace webových stránek (SEO), linkbuilding, PPC reklama, copywriting. Webové stránky a internetové obchody budujeme na vlastním redakčním systému, který vyvíjíme již od roku 2002.

Web: www.initt.cz

Další související informace

Zlepšujeme web, seo, copy

seo, copywriting, audit – Bakalářská práce na téma optimalizace SEO, správného psaní a tvorby webu, Copywritingu a web auditu a analýze celí webové prezentace a prostředí internetu. Využití principů SEO za účelem zvýšení návštěvnosti.

Tvorba webových stránek

tvorba webů, webdesign – Webové stránky firmy, která nabízí profesionální tvorbu webových stránek. Ke každé tvorbě webových stránek je přistupováno individuálně. Na webu se dozvíte, jaké fáze u nás obsahuje tvorba webových stránek. Dále je možné objednat tvorbu e-shopu na míru.

Načítání trvalo 0.2839 sekund.